Může velké rozrušení v těhotenství ublížit miminku?

len81
15. kvě 2019

Jedna dobra duše mi dnes rekla něco o mém příteli hodně mi to rozrušiĺo a jsem horká hlava takže se to neobešlo bez křiku a breceni. Vše se vysvětlilo ale já se teď bojím o malého jestli mu to nějak neublížilo?? Vycitam si to.

ah1234
15. kvě 2019

Ja som kričala a plakala počas tehotenstva jedna radost. Neboj to malému neublíži ;) lepšie jak to držať v sebe

pipapi
15. kvě 2019

Jeeejda já byla s ex v jednom velkém stresu celé těhotenství, neustále řval, řvala jsem i já, hádky, bitky, pořád se muselo něco řešit, všechno padalo jako domeček z karet, nedařilo se...malý je úplně v pohodě, úplné sluníčko, jen se bojí řvaní ..myslím, že to nemá vliv..ale taky jsem se bála, že z toho bude nějak ovlivněný a vůbec 🙂

zuzajulie
16. kvě 2019

Idealni je usedave to vyplakat, aby se to nezadrzovalo jinde 🙂 je to ocistne 🙂) lepsi nez aby to vygradovalo v hysterak uragan

bayt
16. kvě 2019

@len81 Jednorázově ne. To by musely bejt zasažené všechny děti, vezmi si jak jsou obecně těhule náladové, hormony, plačtivost...

kuliseks
16. kvě 2019

Na me skocila pres plot doga, kdyz jsem sla kolem ciziho baraku v 7.mesici tehotenstvi.. sice se ukazalo, ze je to stene a hned se u me zastavilo, ale stejne to byl stres jak blazen, kdyz vite, ze proti vam bezi velkej pes a ten plot je tak nizky, ze je jasne, ze to preskoci. Krve by se ve me nedorezal. A syn je snad v pohode az na obcasne zachvaty vzteku jako deti mivaji 😃verim, ze takove veci musime ustat, to bysme jinak uz davno vyhynuli

journals
16. kvě 2019

Jo i ne. Jednorazove se nic nestane, ale verim, ze casty/permanentni stres miminku nepomaha az skodi. Projevit se to treba muze po porodu

ariadna12
16. kvě 2019

Stres muze ublizit, ja treba ve stresovych situacich vzdy zacala jako tehulka krvacet (bylo to vickrat, vzdy jsem se dozvedela den predtim cosi velmi nepekneho).

karloskaivet
18. kvě 2019

Já tady křičela na ex asi v 28 týdnu (první těhotenství) vesela jsem prádlo a u toho na něj jecela a můžu říct, že malá do mě kopala nehorázně a bylo mi na zvracení až omdlení. Ale jestli to malé ublizilo, nejspíš ne... Jen aby se ti nenarodil nervacek 🙂

fazolkave
8. črc 2019

Zazila jsem umrti blizke osoby + vlastnoručni oživování (masaz srdce) v 5.m a pote samotny pohreb. Byl to nejvic stresující a psychicky narocne obdobi. Maly ma nyni tri roky, je naprosto v poradku. V urcitych situacich citlivější, otazka, jak moc ho to mohlo poznamenat.. to se asi nedozvíme 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru