Nachlazení v těhotenství. Co můžu?

petranaty
23. pro 2019

Ahojky ,prosím o radu , od rána mám hroznou rýmu ,bolest celého těle nateklé uzliny no prostě hrůza ...otázka zní ,co vše můžu v těhotenství ? Jsem 26tt .

verionka
23. pro 2019

Na rýmu třeba Stérimar, jinak Paralen...

karla2015
23. pro 2019

Uprimne nic moc, pokud se bude zhorsovat, zasla bych k dr....vincentka, lipovy a hermankovy caj s medem a citronem

petranaty
autor
23. pro 2019

@verionka jj ten sterinmar doma mám ...a paralen asi jen při teplotě ne ? Já nebyvam nemocná tak popravdě ani nevím co a jak :/

petranaty
autor
23. pro 2019

@karla2015 no tak snad to přes svátky přežiji :/ salát jsem udělala mám tady bordel jako v tanku ,ale jsem jo

petranaty
autor
23. pro 2019
eithelwing
23. pro 2019

Čaj, vitamíny, naparovat, Prissnietzuv zábal na krk. Prostě hezky postaru. Jen to bude trvat déle.
At se daří lépe!

ondul
23. pro 2019

Já sem prostě odpočívala s citronovym medovym čajem, hodně spala. Teplota naštěstí nebyla.

petranaty
autor
23. pro 2019

@eithelwing děkuji ,ten obklad vyzkouším

kiki1912
23. pro 2019

@petranaty na rýmu čichat rymovnik nebo promnout v prstech a vodickou co vytece potri boky nosu. A na krk pokud Tě škrábe tak septilen a jinak čaj s medem a tepla postel

goovana
23. pro 2019

Já brala homeopatika na bolest v krku homeogene9 ZA mě super věc, pak septilen a na rýmu třeba mořskou vodu

verionka
23. pro 2019

Myslím, že Paralen i celkově tlumí bolest, ale pribalovy leták bude vědět víc 😁

joripage
23. pro 2019

Tinktura z Lichořeřišnice, přírodní antibiotika, mám vyzkoušeno, opravdu funguje 🙂je v tom sice drobet alkoholu, ale je to zanedbatelné 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru