Používáme cookies. Více informací zde. OK

Narovnání vlasů vlivem těhotenství

eviczka85
19. únor 2018
Ahoj, měla jsem dlouhé vlnité vlasy, ale možná postupem času nebo i vlivem těhotenství se mi rovnají. Nehledě na to, že mi jich zbyla po porodu tak polovina. Teď jsem podruhé těhotná a jsou už jenom krepaté a suché. Mám kulatý obličej, takže s rovnými splihlými vlasy vypadám příšerně. Máte stejnou zkušenost, že se vám vlasy narovnaly? Vyřešily jste to nějak?
ditka81
19. únor 2018
Já to mám naopak. Z dlouhých, rovných a slabých vlasů mám vlnité, hrubé a zacuchávající se hnizdo. Změnila jsem šampón a používám oleje. Jinak s tím nic nejde, než změnit kosmetiku tak, aby byla vhodná pro momentální typ vlasů.
normalnimatka
19. únor 2018
s tím se asi nedá nic dělat, to je hormonama... max. můžeš doufat, že se to po porodu časem vrátí zpátky...ale jistý to není. já se sama bála, aby se mi vlasy nenarovnaly, a první těhotenství to nezkonilo zatím, tak doufám, že to nenastane😃
herminka
19. únor 2018
Já jsem 5 let od druhého porodu a mám vlasy snad nejkatastrofálnější, jaké jsem kdy měla - skoro rovné, jemné, zplihlé a mám jich tak čtvrtinu než před prvním těhotenstvím. Nevím, zda se na mně podepsalo víc než 5 let kontinuálního těhotenství a kojení nebo věk nebo co.
Po umytí si vlasy natáčím na papiloty a tajně doufám, že za pár let neskončím plešatá.
treasurka
19. únor 2018
Ahoj, jojo, poo třetím porodu mi zmizely moje krásné lokny a mám je rovné jako předtím po usilovném žehlení. Je to půl roku a pořád se to nevrací, tak uvidíme.
eviczka85
autor
19. únor 2018
@treasurka A upravila jsi si k tomu nějak střih vlasů a nosíš je rovné nebo si je nějak natáčíš?
missa111
19. únor 2018
Já mám vlasy hodně kudrnaté,, takové ty pidi prstýnky. Navíc jich mám hodně a ten objem je někdy děs. V těhotenství ani po porodu (2x) jsem tedy žádnou změnu nezaznamenala. Od dost ženských jsem slyšela, že se jim to stalo a popravdě jsem trochu doufala... Rovné jsem si vždy přála. Ale ani žehlička, ani narovnávač mi nikdy vlasy nenarovnali. Max trochu a na pár hodin.
Co zase překvapilo mě je, že 1 dítě mám naprosto rovnovlasé, druhé kudrnaté po mně. Počítala jsem, že to obě holky po mně podědí. Ta kudrnatá samo starší závidí rovné a dlouhé vlasy. Jí to zatím vše trčí nahoru🙂
Jinak já mám po porodech o číslo větší nohu. Tech bot co muselo jít pryč.
treasurka
19. únor 2018
@eviczka85 😂😂😂 mám tři malý děti, dělám si culík
eviczka85
autor
19. únor 2018
@treasurka Jo, takhle to řeším taky už dlouho 😉 To bude taky důvod, proč už nemám žádný objem. Ale už mi to nebaví, vlasy vždycky byly jedinou mojí předností a teď už si do mně rýpá i manžel. Pořídila jsem si i profesionální šampon na vlnité vlasy, zázrak se nekonal. Přemýšlím o lehké trvalé...
kata267
22. únor 2018
@eviczka85 me se zase po tehotenstvi a porodech zmenila barva, jsou vyrazne tmavsi asi se neda nic delat, jooo a o kvalite ani nemluvim radsi, proste des

Sem začni psát odpověď...

Odešli