Nesnesitelné křeče do podbřišku v 21tt

sabulina94
30. lis 2017

Ahojky holky doufam ze mi nekdo poradi uz jsem s toho nestastna . Vcera jsem byla na 2 screeningu a vse je v poradku cekame chlapecka .
Jen ze me uz dva dny trapí nesnesitené bolesti podbrisku a to tak ze mam kolikrat pocit jako by mi melo kazdou chvili neco v brise prasknout . Prosim poradte mi co to muze byt . Nekrvacim nic . ☹

tera87
30. lis 2017

A řekla jste to dr???

sabulina94
autor
30. lis 2017

@tera87 ano rekl ze je to normalni ale i tak mam proste strach .

megi89
30. lis 2017

Včera na screeningu si to řekla? Snad nevadí, že ti tykam.

smudlinka24
30. lis 2017

Sla bych k jinemu dr., klidne na pohotovost. Nesnesitelna bolest neni normalni!

tera87
30. lis 2017

@sabulina94 pokud nic nenašel tak to bude určitě v pořádku 😊 nebo zkuste pohotovost ještě. Nedivim se že máte strach. Držim moc pěsti ať to brzy přejde ✊✊✊

sabulina94
autor
30. lis 2017

@megi89 Vcera me to zacalo bolet az 2 hodiny po screeningu

jijinka4
30. lis 2017

@sabulina94 Napadlo me jestli to nebudou zarazene vetry(omlouvam se, ze to pisu tak natvrdo), aspin ja to takv tehotenstvi mela. Ale pro Vas klid si skocte zitra k lekari. Preji brzou ulevu

megi89
30. lis 2017

@sabulina94 občasné píchání v podbřišku je normální, ale nesnesitelná bolest určitě není normální. Okamžitě bych sjela na pohotovost. Můžou to být třeba jen větry.

megi89
30. lis 2017

@sabulina94 vždyť píšeš nahoře, že tě to bolí už dva dny

sabulina94
autor
30. lis 2017

@megi89
Ja doufam ze to snad bude lepsi -zitra rano uvidim kdyz tak skocim ke svoji gyndarce . Radsi pro klid

sabulina94
autor
30. lis 2017

@megi89 Ja to napsala blbe na screeningu jsem byla c utery a od stredy me to boli

ryznicka
30. lis 2017

@sabulina94 Ahoj, bolesti muze zpusobit nedostatek horciku, tak zkus trochu zvysit jeho prijem a když to nepomuze, tak bych určitě zasla k doktorovi. ;)

shine2015
30. lis 2017

@sabulina94 pokud mas nesnesitelně bolesti tak bez k lékaři a neřeš to na diskuzi

tera87
30. lis 2017

A mě si napsala že si to dr řekla.
🙈 Nebudu slovíčkařit. Pokud je bolest opravdu nesnesitelná tak bych určitě jela na pohotovost.

megi89
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leki
1. pro 2017

Mela jsem dost bolesti podbrisku 30tt. Doktorka byla nekde mimo na tyden. Sestricka mi rekla at si koupim horcik (tablety, co se muze zvysovat davkovani, ne napr. prirodni dologram), nacpu se tim, lezim a odpocivam a kdyby se to zhorsovalo, tak pohotovost. Kazdopadne bolesti bych nenazvala jeste nesnesitelnymi, to bych asi jela na pohotovost relativne hned, obvzlast pri "nesnesitelnych" bolestech.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru