Panadol, Paralen. Setkala jste se některá s nedostatkem léků?

jituli84
20. lis 2019

Hlasily ve zprávách, že je velký nedostatek leku na teplotu pro miminka jako paralen a panadol Baby. Setkal se s tím někdo? Je to tak kritické?

telicka
20. lis 2019

Ano teď jsem to taky slyšela ve zprávách to je masakr ,ale už to chybí na trhu tři měsíce je prý nějaká náhrada místo toho.

jituli84
autor
20. lis 2019

@telicka Teda já kupovala asi před měsícem, vim že paralen nebyl, tak mi dala panadol baby, ale ten jsem už na stránkách taky nenašla..

xsenova
20. lis 2019

@jituli84 jenom cipky. Vsechno ostatni je.

krtcice
20. lis 2019

Ano je to masakr. Mě syn sirupy zvrací, takže pouze čípky. Pár jich naštěstí ještě mám a teď se modlím ať je dlouho nepotřebujeme a ať se co nejdříve dodávka obnoví.

jituli84
autor
20. lis 2019

@krtcice Já doufám, že snad maj nějakou alternativu no.. kamarádka rovněž používá prakticky jen čípky.

kristyna233
21. lis 2019

@jituli84 v klidu. 😁 My až porodime po novém roce, tak už budou na trhu.

jituli84
autor
21. lis 2019

@kristyna233 Já to ani tak nemyslela kvuli sobě 🙂 My zásobu doma máme totiž 🙂 ale kamarádka psala , že je problém sehnat i gel na zoubky

fouskovi
21. lis 2019

Je to strašný my ještě něco doma mame mám popřípadě i Panadol sirup ale jen v nouzi ten starší v pohodě ale je to strašný že se léky nejsou jdou prostě do zahraničí za lepší peníze jediné doufat že nurofen bude při horeckach stačit 😪

fouskovi
21. lis 2019

@kristyna233 to není jisté 🤷‍♀️

zelenaesmolda
21. lis 2019

Vy jste si jeste nevsimli,ze Nova schvalne siri paniku?

jituli84
autor
21. lis 2019

@zelenaesmolda No u nás v lekarně už nemají, takže něco na tom bude..

zelenaesmolda
21. lis 2019

@jituli84
ano,neco na tom bude ale to se deje u spousty leku,ja vetsinou co jdu vyzvednout tak neni,mam asi pech.rozhodne to ale neni zadny zivota ohrozujici nedostatek leku 🙂

suromana
21. lis 2019

Nejsou čípky s paracetamolem (Panadol a Paralen), nurofen čípky jsou.

krtcice
21. lis 2019

@zelenaesmolda já to třeba vůbec nevím z Novy, na zprávy nekoukám. Ale z Deníku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru