Pharmaton Geriavit v těhotenství - zkušenosti

barmo
8. lis 2018
Čauky. Byl mi doporučen Pharmaton Geriavit v těhotenství jelikož jsem v 5 měsíci už po druhé nemocná a to dost. Mám slabou imunitu a je plný vitamínů a minerálů. Co vy? Berete ho někdo?
gnozka
8. lis 2018
Nedoporucovala bych . Geriavit je určen pro starší generaci . Obsahuje ženšen. Rozhodne je na trhu výběr vhodnějších produktu . Zaměřila bych se na něco s betaglukanama , výtažek z hlívy ústřicne.
barmoautor
9. lis 2018
@gnozka doporučila mi ho doktorka co je taky těhotná a bere ho
gnozka
10. lis 2018
@barmo pracuji 17 let v lékárně . A ja bych ho víc tehu neuzivala. Je to v podstatě multivitamin s kvalitním žensenem . Který je na podporu energie . Něco jako přírodní energy nápoj . Na imunitu jsou na tehu opravdu efektivnější produkty . Ženšen na energii je tam pravé proto , ze starší lidé potřebuji nakopnout . Už v názvu je to uvedeno .
bonavoxa
10. lis 2018
Jako zdravotník bych taky nebrala. Užívala bych kvalitní vitamíny pro těhotné a zkusila nějakou přírodu, betaglukany, rakytník, C vitamin. Přestávám mít důvěru k těmhle syntetickým vitamínovým premixum.
barmoautor
11. lis 2018
@gnozka tak ja nevim. Ale doporučila mi ho doktorka, která je v 16 týdnu a sama ho bere taky
gnozka
12. lis 2018
@barmo ja vás chápu . Je to na Vás . Ja bych ho ale v lékárně těhotné nikdy nedoporucila. Jak píše i paní výše , jsou na trhu vhodnější produkty na imunitu .

Sem začni psát odpověď...

Odešli