Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pharmaton Geriavit v těhotenství - zkušenosti

barmo
8. lis 2018

Čauky. Byl mi doporučen Pharmaton Geriavit v těhotenství jelikož jsem v 5 měsíci už po druhé nemocná a to dost. Mám slabou imunitu a je plný vitamínů a minerálů. Co vy? Berete ho někdo?

gnozka
8. lis 2018

Nedoporucovala bych . Geriavit je určen pro starší generaci . Obsahuje ženšen. Rozhodne je na trhu výběr vhodnějších produktu . Zaměřila bych se na něco s betaglukanama , výtažek z hlívy ústřicne.

barmo
autor
9. lis 2018

@gnozka doporučila mi ho doktorka co je taky těhotná a bere ho

gnozka
10. lis 2018

@barmo pracuji 17 let v lékárně . A ja bych ho víc tehu neuzivala. Je to v podstatě multivitamin s kvalitním žensenem . Který je na podporu energie . Něco jako přírodní energy nápoj . Na imunitu jsou na tehu opravdu efektivnější produkty . Ženšen na energii je tam pravé proto , ze starší lidé potřebuji nakopnout . Už v názvu je to uvedeno .

bonavoxa
10. lis 2018

Jako zdravotník bych taky nebrala. Užívala bych kvalitní vitamíny pro těhotné a zkusila nějakou přírodu, betaglukany, rakytník, C vitamin. Přestávám mít důvěru k těmhle syntetickým vitamínovým premixum.

barmo
autor
11. lis 2018

@gnozka tak ja nevim. Ale doporučila mi ho doktorka, která je v 16 týdnu a sama ho bere taky

gnozka
12. lis 2018

@barmo ja vás chápu . Je to na Vás . Ja bych ho ale v lékárně těhotné nikdy nedoporucila. Jak píše i paní výše , jsou na trhu vhodnější produkty na imunitu .

Sem začni psát odpověď...

Odešli