Píchání v podbřišku v 15.tt. Není to brzy?

jituli84
25. srp 2019

sem tam mě píchne v podbřišku, jsem v 15tt, máte to tak taky některá? budu prvorodička, ale myslím, že na pohyby je ještě brzy ne? přešly mě i ty ukrutné nevolnosti

denca033
25. srp 2019

@jituli84 to je brzy na pohyby ale co není může být. Bude to spíš jak roste děloha a vše se roztahuje.

jituli84
autor
25. srp 2019

@denca033 jako určitě jen to jen sem a tam, už sme o dvě tehu přišly tak mě poleká asi všechno 🙂

kiki1912
25. srp 2019

@jituli84 roztahuje se děloha neboj se ničeho já to taky měla a teď to občas taky mám a to sem už 18tt ale jelikož paní doktorka říkala že máme hodně živé dítě v bříšku tak že už pomalu můžu cítit tukani. Pokud je to jiná bolest než kterou si doposud vnímala tak bych určitě jela na pohotovost hlavu Ti neurvou kor když si prvorodička. Přeji ať mimčo pěkně sílí

jituli84
autor
25. srp 2019

@kiki1912 když sme byly na screeningu tak to sebou taky pěkně mrskalo :D jako kdyby to byly vyloženě bolesti tak bych jela, ale je to sem tam nějaké píchnutí 🙂

janule0123
26. srp 2019

@jituli84 me cca v tehle dobe pichalo sem tam taky..jednu chvili.docela casto...a bylo to tim jak vsechno roste..😉

kristyna233
26. srp 2019

Já jako prvorodička jsem cítila první pohyby už v 16 týdnu 😊 pohyby miminka tě určitě nepichají. Píchá tě to jak se to všechno roztahuje.. To mi dělá do teď a to jsem v 6 měsíci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru