Písněte vaše hodnoty BPD v 16tt

innula
18. zář 2013

Ahoj,, prosím holky, můžete písnout hodnoty BPD (průměr hlavičky- vzdálenost spánkových kostí) v 16tt ? Já dnes byla, jsem 16tt, zítra začínám 17tt a má hodnota je 35mm. FL - délka stehení kosti mám jen 19mm. Prosím, jaké hodnoty toho BPD jste měly Vy? A bylo to u chlapečka nebo holičky? (kluci mají prý větší nepoměr mezi hlavičkou a nohou 🙂). Moc děkuji

innula
autor
19. zář 2013

Holkýýý, nikdo nemáte měření v 16-17tt? Prosím, prosím, písněte, kdo máte. viz výše. Děkuju!!!

zuzikakuki
19. zář 2013

ahoj ze 16 týdne nemám bohužel ... jen 14 týden (13+4) BPD 25 mm a 21 týden (20+2) BPD 49,1 mm, FL 33,7 mm

flexinka
19. zář 2013

Ahoj, já měla teď v 16+5tt BPD 35mm. FL neměřil.

innula
autor
19. zář 2013

Díky holky,, a víte jestli to je chlapeček nebo holčička?

flexinka
19. zář 2013

Měla by to být holčička 🙂

innula
autor
19. zář 2013

Tak já měla těch 35mm - PBD, a bylo to měřeno 15+6, tutíž odhaduji chlapečka, dle velikosti hlavičky. Díky

innula
autor
19. zář 2013

@zuzikakuki Zuzi, můžu vědět, jestli máš nakonec holčičku, nebo chlapečka? Tipuji chlapečka ..? 😉

zuzikakuki
19. zář 2013

@innula Přesně nevím nechtěli jsme to vědět ale spíš to vypadá na chlapečka 🙂 ti bývají větší, prý holčičky jsou drobnější 🙂

hejtereza
15. pro 2016

:(

medulinek
16. pro 2016

@hejtereza prosim te,neucvakla se?

medulinek
16. pro 2016

tak jsem vyhrabla svuj papir v 16+6 je BPD 38 a FL 23,takže si myslím,že ti to odpovída

medulinek
16. pro 2016

@hejtereza tak tu koukám na tabulku a v ukončeném 25tt má byt bpd min 58,takže ty tam normálně zapadas

hejtereza
18. pro 2016

hele ne, ale koukala jsme spis na ten spatnej prutok, mam ve zprave jeste naznacen NOTCH a to je naznak hypoxie lodu, no kdyz jsem si o to mcetla malem me trefil slak. Jdu do rizikovky. Aspon budu vic hlidana.

medulinek
18. pro 2016

@hejtereza pohlidaji te a prinejhorsim uz jsi za hranici,kdy se musi pokusit miminko zachranit - kdyby bylo nejhur samozrejme

hejtereza
18. pro 2016

@medulinek aspon tak no, ja jsem z 25tt a mela jsem 520 g. Tak me trosku tesi ze mala ma uz 632g.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru