Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pohlaví miminka. Dá se poznat v 19.tt z fotky?

tehule1
26. srp 2019

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda se dá nějak z fotky poznat pohlaví miminka v 19tt. Doktor mi to nechce říct. :( Jsme netrpělivý s přítelem, ale víme, že jistota 100% bude až po porodu. 😀 Nevím, zda jsem de vložit foto, ale pokusím se. Děkuji.

tehule1
autor
26. srp 2019

fotka z ultrazvuku 🙂

jannym
26. srp 2019

Asi z ultrazvuku nepoznal pohlavi to sevstat muze, u dcery mi to dr byl schopen rict okolo 7 medice driv se proste dobre nenatocila a u syna to nebylo videt, vzdy natocil zadek, a i kdyz ho mel podle dr hezkej jde z nej tezko odhadnout co to je a dozvedela jsem se to az pri porodu

jitule_hrachule
26. srp 2019

No já mám dvě děti a dodnes mě udivuje, že vůbec někdo dokáže v tom šedém mumraji rozpoznat ty šmouhy 😂. Jinak u prvního syna jsem se 4x ptala při ultrazvuku na pohlaví a 3x to měla být holčička, včetně 3D a jednou to tipla moje doktorka na kluka, jako jediná se trefila, naštěstí jsem si vybírala šedý kočár, neutrální doplňky a oblečení taky neutrální. U druhého těhu to od začátku měl být kluk, ale staršímu jsme tvrdili, že to bude miminko, ze až vykoukne z bříška budeme vědět jestli je to bráška nebo segra, aby pak neřekl, zze chce toho slíbeného bráchu.

tehule1
autor
27. srp 2019

Tak nezbývá než si počkat koukám a uvidí se co vyleze😀

dadavdadav
27. srp 2019

@tehule1 já bych tedka řekla, ze je to holka. Prijde mi to jako kavovy zrno tam vlevo.

Sem začni psát odpověď...

Odešli