Pohlaví miminka - nejprve to měl být kluk a teď holčička?

anette1
1. led 2019

Holky,na screeningu v 12+6 mi lekar rekl,ze to vypada asi na kluka, ale ze jeste to neni 100% a ted mi v 18+2 dva lekari nezavisle na sobe rekli , ze to asi je holcicka,nevim co si ted o tom myslet a na co se tesit,cemu byste se vic priklaneli?je to na genetice presnejsi nez na uzv u gynekologa?Meli ste to take tak nektera,ze vam kazdy rekl jine pohlavi?diky za nazory 🙂

mikejla_a
6. led 2019

@anette1 jo přesně... Ja kdyz se zeptala na pohlavi, tak mi rekl, ze od toho tam ted nejsme. Pak ze to neni vyvinute a nechce tipovat, nakonec ze kdyby moc musel, tak spis kluk. Takze jsem nebyla vubec moudra a celkove me nepřesvědčil ani pristupem. Tak dej pak vedet 💓

anette1
autor
6. led 2019

@mikejla_a ani nevis jak si me ted uklidnila a dala mi naději na tu holku,dost lidi tu totiz pise,ze uz jim to rekli na 100% dobre v tom 13 tydnu,me take prave moc nepresvedcil

mikejla_a
6. led 2019

@anette1 no prave, ja se po tom screeningu nejak smirila s tretim chlapeckem... Jenze pak jsem si rikala, ze to jeho hadani bylo dost od boku a kdyby me vysetroval kdokoliv jiny z predika, tak verim, ale takto jsem cekala na sveho dr., co povi. A ten celkem hned rekl, ze podle hrbolku vidi velké sance na holcicku... A to nema nijak skvely utz.

anette1
autor
6. led 2019

@mikejla_a takze vam to same,Benes spis rekl chlapecka a pak vas gynekolog holku a tu holku vam rekl vicekrat?

anette1
autor
6. led 2019

@mikejla_a A na ten druhy screening jste objednani take k dr.Benesovi?

mikejla_a
6. led 2019

@anette1 jo, muj pak rekl v 16 a 19tt holku. Na tom druhem nevim koho chytnem, ale doufám, ze někoho jiného 😅

lucka2525
16. dub 2022

Ahoj holky, holka nebo kluk? Je to fotka čelem k nam. dík.

mikejla_a
16. dub 2022

@lucka2525 při pohledu zepředu není bohužel nic vidět,je potřeba profil

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru