• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pohlaví podle UTZ ve 21. tt, jaký máte názor?

7. května 2014 
autor
@holubing Tak coo? dnes jste měli mít kontrolu, pokud se nemýlím:slight_smile: jsem napnutá :slight_smile:
9. dub 2014 v 19:52  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msga JE TO KLUK:slight_smile:) a vse je v poradku, bylo to bozi:slight_smile:
9. dub 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@holubing Vážně??? teda..to bych vůbec neřekla. Tak teď je mi jasný, že i nám v pondělí řeknou, že je to chlapeček..však druhý už bude ta naše vysněná holčička, aspoň bude mít velkýho bráchu, který ji ochrání :slight_smile:
9. dub 2014 ve 20:05  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msga jj prsne. me tam doktor rek, ze holcicka chce vytrvalost:slight_smile:
9. dub 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@holubing Ahoj, tak jsme byly včera v poradně a na UTZ a vypadá to, že tam nic navíc opravdu nemá, takže prý holčička nakonec :slight_smile: včera jsme tedy konečně objednali kočárek, doufám, že se už nic nezmění a nebudeme v růžovém kočárku vozit klučíka :slight_smile:
15. dub 2014 v 09:36  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já byla včera na velkém UTZ v 21 tt a prý asi holka tak to taky nevím z jistotou :frowning2: což je na prd..tak snad mi to někdo řekne časem :unamused:
15. dub 2014 ve 14:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@whatty ono u těch holčiček to chce opravdu potvrdit alespoň dvakrát :slight_smile: může tam mít nožičky nějak nebo tak a nakonec to bude kluk..nám teda řekli už 3 krát, že to vypadá na holčičku, tak tomu už věříme. Nemáš fotku? :grinning:
16. dub 2014 v 11:43  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemám fotku právě vždy byla točená tak že ani fotku nedal,první páteří k nám pak hlavu vraženou v placentě tam nebylo nic vidět ale hned ve 13 tt nám dr Vlašín řekl že to vypadá na holku a v pondělí po druhé řekli že to vypadá na holku...tak nevím..jedu ještě příští středu do brna tak uvidíme... :unamused:
16. dub 2014 ve 12:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky já teď ležím na rizikovce a máme potvrzenou holčičku :slight_smile:
7. kvě 2014 v 10:48  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek