Pohlaví podle UTZ ve 21. tt, jaký máte názor?

msga
15. bře 2014

Ahoj všem,

Chtěla bych Vás poproist o názor, jestli to bude kluk nebo holčička. Někde mi to přijde celkem jasné, ale pak zas vidím "něco, co mi mě nalomí a nejsem si jistá.
Přikládám i odkaz an Youtube, kde je nahrané video z ultrazvuku a prdelka je vidět od 1:50. 🙂

Jednou nám řeknou že je to klučík a pak zas holčička a já bych už ráda něco málo ponakoupila. Předem děkuji 🙂

msga
autor
9. dub 2014

@holubing Tak coo? dnes jste měli mít kontrolu, pokud se nemýlím🙂 jsem napnutá 🙂

holubing
9. dub 2014

@msga JE TO KLUK🙂) a vse je v poradku, bylo to bozi🙂

msga
autor
9. dub 2014

@holubing Vážně??? teda..to bych vůbec neřekla. Tak teď je mi jasný, že i nám v pondělí řeknou, že je to chlapeček..však druhý už bude ta naše vysněná holčička, aspoň bude mít velkýho bráchu, který ji ochrání 🙂

holubing
9. dub 2014

@msga jj prsne. me tam doktor rek, ze holcicka chce vytrvalost🙂

msga
autor
15. dub 2014

@holubing Ahoj, tak jsme byly včera v poradně a na UTZ a vypadá to, že tam nic navíc opravdu nemá, takže prý holčička nakonec 🙂 včera jsme tedy konečně objednali kočárek, doufám, že se už nic nezmění a nebudeme v růžovém kočárku vozit klučíka 🙂

whatty
15. dub 2014

já byla včera na velkém UTZ v 21 tt a prý asi holka tak to taky nevím z jistotou ☹ což je na prd..tak snad mi to někdo řekne časem 😒

msga
autor
16. dub 2014

@whatty ono u těch holčiček to chce opravdu potvrdit alespoň dvakrát 🙂 může tam mít nožičky nějak nebo tak a nakonec to bude kluk..nám teda řekli už 3 krát, že to vypadá na holčičku, tak tomu už věříme. Nemáš fotku? 😀

whatty
16. dub 2014

Nemám fotku právě vždy byla točená tak že ani fotku nedal,první páteří k nám pak hlavu vraženou v placentě tam nebylo nic vidět ale hned ve 13 tt nám dr Vlašín řekl že to vypadá na holku a v pondělí po druhé řekli že to vypadá na holku...tak nevím..jedu ještě příští středu do brna tak uvidíme... 😒

msga
autor
7. kvě 2014

tak holky já teď ležím na rizikovce a máme potvrzenou holčičku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru