Pohyby miminka, cítím je celý den a pak 2 dny skoro nic

krasnydenvsem
22. říj 2014

Holky sem 24 td chtěla jsem se zeptat jestli je normální jeden den cítím pohyby skoro celý den a pak dva dny skoro necitim nic jestli za celý den kopne dva krat to je moc ☹ moc mne to trápí když sem čekala malého ten kopal skoro pořad. Četla sem ze lehnout na záda ze minima to nemají rádi a určité pohne lezim už pul hodiny a nic.V pondělí sem byla na kontrole a že mala je příčné, a že to nevadí že ma času dost.A ještě jsem chtěla zeptat kde citite pohyby já z 90% dole nad mocaken .Ale ti pohyby mne trápí ale co píšou holky že prej to je normální že jeden den vrtů až moc a pak tři dny klid ach jo asi sem hodné vystrašena ☹

terinda
22. říj 2014

@krasnydenvsem od pohybů bys je měla cítit každý den, aspoň trochu.
Pokud jsi nervozní, pořiď si angelsound 😉

lucifereeek
22. říj 2014

mě malá kopala skoro pořád a když byl třeba dvě hoďky klid bála jsem se, že se něco stalo, ale známá říkala, že malá moc nekopala jen občas, tak určitě nemusíš mít strach, ona kopat může, ale jestli je jinak natočená, a kope tě směřem do páteře, tak to tak necítíš. Jinak mě kopala taky jen dole do břicha a močáku, do žeber vůbec 🙂

krasnydenvsem
autor
22. říj 2014

@lucifereeek děkuji za odpověď asi má polohu a necitim jak kope

beatax
22. říj 2014

ahojky, ja mam ted v 27 tt mimiska nozickama dolu - kope me do mocaku a konecniku, ale ty kopanecky jsou slabsi, kdyz je porovnam s kopanci do bricha... zalezi jak je miminko natocene, nekdy mam den, kdy mam pocit, ze cely den jen kope a vlni se mi bricho a dalsi den je to slabsi... co do pohybu i do sily pohybu... navic nekdy je mimousek aktivni i v noci... treba je to tak i u tebe, a ty to zaspis a pres den treba mrnousek odpociva, kazdopadne, kdyby jsi mela pocit, ze vazne necitis zadne pohyby, jela bych pro jistotu na kontrolu, nez neco zanedbat, at si klidne tukaji na celo, ale ty budes v klidu ze je vse ok a to je hlavni!! 😵

krasnydenvsem
autor
22. říj 2014

No to máš pravdu že je rozdíl když kope do mocaku i když kope dolu ted asi se otáčela cítím ji třeba je jemnější když je to holčička kluci(mám dva kluky)řadili jak tajfun já sem nevěděla jak mám lehnout nebo sednout kolik kratv noci sem musela aj vstát

belleelle
22. říj 2014

@krasnydenvsem mela jsem to tak na stridacku, akcni-odpocivani. proto jsem si koupila baby sound, abych byla v klidu. jinak skus neco sladkeho-hroznovy cukr.

krasnydenvsem
autor
22. říj 2014

Děkuji holky 🙂

sandylucky
22. říj 2014

Ahojky...Měla jsem ten samý strach co ty... že mě malý třeba 2 dny nekopal a na další den kopal, jak zběsilý... Byla jsem z toho nervozní, ale prý je to normální... Někdy to prostě nejde tak cítit... Záleží taky na tom, jak jsi v klidu atd... Pokud stresuješ, tak je to jak naschvál a nic neucítíš i kdyby ses potentovala.. Já zkoušela i trošku rukama hýbat bříško :D a žádná odezva, že by se mu to nelíbilo... Takže bud v klidu 🙂))) Je to normální...

nocinoci
22. říj 2014

já myslím že když jde cítit aspon trochu každý den že je to dobré. Ale také mám doma AngelSound pro jistotu. Dnes je to poprvé co sedím u pc v tuto dobu a přesně také kvůli mrněti. Přes den kopalo klasicky jak divé (kope cca co půl hodinky) ale od podvečera nic ani při usínání (máme ritual) ani při čůrání v noci tak mě to nedalo a začala jsem budit. ted tu sedím, píšu ti a mimčo kope jak divé .. jsem klidná ... takže rozhodně bych se nebála. Já to pozoruji tak, že když jsem sama fakt přetažená nebo hodně ospalá tak mě mimi nechává snad odpočinout nebo je také tak na tom a fakt spinká ... u prvního jsem čekala syna a ten byl tak líný že se sotva hýbal až do porodu 😀

terinda
23. říj 2014

Nechci vůbec nikoho strašit, ale není "normální", když např. 2 dny pohyby necítíte. Od pohybů je třeba je cítit každý den, aspoň převalení, slabé kopnutí, prostě cokoli.
Píšu z vlastní zkušenosti, i proto mám angelsound ...
Myslím, že ženská pozná, když je to špatně. 😖

ninikry
23. říj 2014

@terinda naprosto souhlasim, ja jsem necitila pohyby jeden den a bylo to spatny, je fakt ze jsem byla ve 33. tt a ten pocit, ze neco neni v poradku byl dost intenzivni. Taky mam angelsound, pro svuj klid.

terinda
23. říj 2014

@ninikry moc gratuluju k těhotenství a přeju vše nej 🙂

ninikry
23. říj 2014

@terinda dekuju, zatim se ze me stal solidni nervak, koupit angelsounds bylo nevyhnutelny 🙂

marketuska
23. říj 2014

@krasnydenvsem taky záleží kde máš placentu - pokud na přední straně, kopance do břicha budeš cítit méně, každopádně, s každou pochybností bych se zmínila lékaři

krasnydenvsem
autor
23. říj 2014

Aby už byl termín porodu .Zavidim ženám které s něčeho nic nedělají nechodí moc na kontroly .myslela sem ze jsem jediná vyhlášena ale asi ne co tady vidím

ninikry
23. říj 2014

@krasnydenvsem Jsou to hrozny nervy, taky uz chcu at je aspon po Vanocich, jestli se ti neco nezda, bez k doktorovi, od toho tady jsou, a ta uleva, ze je vsechno ok je obrovska. Ja po svych zkusenostech jsem u doktorky pecena varena.

krasnydenvsem
autor
23. říj 2014

@ninikry to mi výkladem ja sem když čekala syna pořad byla u doktora připadala jak hypochondrie.Je to obrouska uleva když doktor řekne je to vše v pořádku miminko roste bříško je v pořádku, no ale jen vijdu ven dojezdu domu zas mne připadne ze něco není v pořádku ☹ sem hrozná že ?

ninikry
23. říj 2014

@krasnydenvsem ja to mam taky 🙂, proto jsem si koupila angelsounds 🙂

krasnydenvsem
autor
23. říj 2014

Asi ho taky poridim zrovna tady sem viděla

ninikry
23. říj 2014

@krasnydenvsem Jestli ses tak moc nervozni, tak si ho kup, stresy miminu moc neprospivaji

krasnydenvsem
autor
23. říj 2014

To bude dobri jsou to hormony.

blankaszekeresova
27. zář 2019

Ahoj chtěla bych se zeptat jsem 28 týdnu těhotenství a melej se moc nejibe docela se bojím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru