Pohyby miminka - můžu je cítit už v 15. týdnu?

veronika8808
12. čer 2019

Ahojky.
Čekám miminko po 11 letech.Jsem trochu baculata takže předpokládám že první pohyby ucitim dele.
Nyní jsem 15+3 A včera a dneska když jsem ležela jsem si všimla ze se mi vlni břicho.Je možné že je to prcek nebo spíš střeva? 😀

bayt
12. čer 2019

@veronika8808 Vlnění břicha, tak to určitě miminko nebude. Já jsem také začala cítit pohyby nějak 16tt a to to bylo moje první miminko. Ale bylo to spíš, jak když do tebe křídlem plácne motýlek. Břicho se mi vlnilo tak v devátém měsící, když mi syn rotoval všude možně a hrál fotbal :D

simirek1
12. čer 2019

Asi to budou střevní pohyby 🙂

laka_lacenda
12. čer 2019

Ja jsem poprve a mam POCIT, ze jsem neco zacala citit az ted = prelo 18tt a 19tt. Predtim to bylo takovy lehtani a ted asi citim, ze me tam vylozene vevnitr neco nakopne. 🙂 Ale zatim je to hodne zridka, jeste si tak tyden, dva pockam tipuju. Jsem teda stihla, ale nevim, jak moc to ovlivnuje.

bayt
12. čer 2019

@laka_lacenda Hodně to ovlivní poloha placenty, já měla štěstí, že jsem ji měla právě víc zepředu myslím.

laka_lacenda
12. čer 2019

@bayt Hm, tak to ja nevim, kde ji mam. :D Ale je fakt, ze pred 2 tydnama jsem byla na kontrole a dr. rikala, ze zhruba za dva tydny ho pomalu zacnu citit. Tak jestli je to ono (jako asi fakt uz jo:D) tak se dost trefila. :D

radu98
13. čer 2019

To ti nikdo neřekne 🙂 každý to má jinak a nikdo nemá šanci ti přesně říct, co to zrovna bylo. Ale na řeči, že na pohyby by bylo brzo nedej 😉 u nás už 15+6 malej poprvé kopnul tatínka zřetelně do ruky 😁
A nedávno jsem byla na cukrovce s paní, co říkala, že je 27tt a občas cítí jen bublinky jinak nic víc a mě malej počítá žebra 😂 je to prostě hodně individuální 🤷🏼‍♀️😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru