Pomůžete mi odhalit pohlaví miminka?

jasnen
15. dub 2015

Vidíte chlapečka nebo holčičku? Poradíte mi?

ivaflo
1. kvě 2015

@jasnen tak uz vis, co to bude?

barus86
3. kvě 2015

Tak nám dr.ve 13 tt naznačil holčičku ,a v 17 tt máme foto takové 😀

nonacek
3. kvě 2015

vypadá to na kluka nebo se pletu ?

barus86
3. kvě 2015

Jj je to kluk jako buk,tady se nejde spléct

jasnen
autor
3. kvě 2015

@ivaflo Již podle dvou lékařů, nezávisle na sobě, je to kluk, ale na 100% mi to neřekli. Byla jsem na prenascanu a tam jsem si zaškrtla, že chci znát pohlaví. Výsledky budu mít až v tak za 14-21dní, tak uvidíme. Stejně nevím, jestli i na toto určení pohlaví se člověk může spolehnout, protože prý se pletou u jednoho z 50 odhadů. 😀 Už si tak nějak zvykám na kluka... (opět 😀)

barus86
3. kvě 2015

Jsou to nervy,to čekání 🙂 taky si myslím že to vypadá na kluka,i když 13 tt je brzo,mudr. to určuje podle sklonu gen.výběžku,a když se tam mrská jak to naše,splést se může hned.Ale ta fotka vypadá jakoby tam byli kuličky. My budeme mít taky opět kluka,a popravdě,sem za to ráda,nějak nejsem na holčičky stavěná

jasnen
autor
3. kvě 2015

@barus86 Já už jsem taky zvyklá na kluky, ale tím, že je to čtvrtý potomek a zatím samí kluci, tak bych se za holčičku nezlobila.. 🙂 no ale nevypadá to 😀

barus86
3. kvě 2015

Mám známí,co taky chtěli holčičku,no a těch kluků mají nakonec 6 😀 prý dál pokoušet už nebudou.Hlavně,aby prťe bylo zdravé,i když to bude opět kluk.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru