Poraďte dětskou přenosnou postýlku

simina9111992
14. dub 2019

Ahoj čekáme druhé a ráda bych pořídila postylku, kterou dam do obyvaku a budu ji moci presouvat sem a tam. Vzhledem k tomu, ze mame dvouletaka, tak bych asi spis zvolila nejakou vyšší, nehoupaci postylku. Koukala jsem zatim na internetu a líbí se mi viz. obrazek, ta je i s možností sklopit jednu stranu a pripevnit k posteli a take se da i ruzne snížit/zvysit, ale zase nema kolecka.. Jake mate vy postylky? Poradite i jine? Nebo mate nekdo tu samou?

zelenaesmolda
14. dub 2019

proc potrebujes presouvat postylku?nerypu,jenom se ptam,nejak si to neumim predstavit

simina9111992
autor
14. dub 2019

@zelenaesmolda protoze kdyz budu například varit, tak si ji prevezu do kuchyně.. Nebo zkratka kamkoliv.. Mela jsem na prvniho kosik, ale ten se kolibe a nerada bych, aby ho vyklopil

simina9111992
autor
14. dub 2019

Ještě mě napadla tato varianta, ta by se dala vyuzit dele, na cesty i napr. na terasu
https://www.divio.cz/postylky/detska-cestovni-p...

zelenaesmolda
14. dub 2019

@simina9111992 a co lehatko?

simina9111992
autor
14. dub 2019

@zelenaesmolda to mam, ale kdyz bude miminko chtit dole v obyvaku spinkat tak v lehatku ho nechat nemuzu.. Navic starsi by ho z toho jeste vyklopil

kettkav
14. dub 2019

@simina9111992 A co klasická postýlka s kolečky? Máme tuto: https://www.nejbaby.cz/p/postylka-alek-bila-buk...

zelenaesmolda
14. dub 2019

@simina9111992 a proc to lehatko nepreneses s sebou do kuchyne at ho mas pod dohledem? 🙂

garfulka78
14. dub 2019

@simina9111992 ja jsem mela multifunkcni kolebku, byla jsem moc spokojena. Muzes jednoduse precvaknout na kolecka nebo na houpani, ma vibrace a kolotoc. Je idealni cca do pul roku, pak uz tam prcek moc byt nechce, protoze nema rozhled.

radecka1
14. dub 2019

@simina9111992 Doporučila bych cestovní postýlku (klidně něco levnějšího, než co máte vybráno, přijde mi tam spoustu zbytečností, ale to záleží na vás) nebo normální postýlku na kolečkách. Nebo do kuchyně druhou postýlku bez koleček a do obýváky deku/koberec na zem na hraní. Pokud je nenecháte dlouhodobě samotné, tak starší sourozenec nevadí.

simina9111992
autor
14. dub 2019

@zelenaesmolda protoze jak uz jsem psala, chci aby mimco mohlo v postylce i spat.. Nevim jak ty, ale ja dite v lehatku spat nenechavam

simina9111992
autor
14. dub 2019

@garfulka78 ta je krasna, jak je zdobena, ale zase nevim jak by nam vydrzela dlouho.. Mrknu na netu

simina9111992
autor
14. dub 2019

@radecka1 asi ta cestovní zatim pro me vitez, protoze bych ji rada vždycky vytahla i na terasu a u ni je moznost dat na ni strisku a sitku proti hmyzu.. Navic jsou cenove dostupne a vydrzi dlouho... Jeste kouknu na net.🙂

zelenaesmolda
14. dub 2019

@simina9111992 nevim teda jestli jsou vsechny cestovni postylky takove ale ja co jsem koupila tak to byl des,matrace tenoucka tak,ze dite spalo v podstate na te konstruci,navic to sustilo kdykoliv se pohla a ani to nedrzelo rovne,proste des bes.taky letela rychle.ale asi jsem mela smulu

balet
14. dub 2019

Poridili jsme mini postylku scarlet baby v prirodnim odstinu, takze nebyla ani draha (do1500 i s matraci a kolecky). Ma sundavaci bocnici, je stabilni a na koleckach.

balet
14. dub 2019
garfulka78
14. dub 2019

@simina9111992 male je ted 5 mesicu a uz ji to tam moc nebavilo, tak jsem ji minuly tyden prodala, ted mame klasickou cestovni, takovou tu sitovanou, ale kdybych nemela hlucheho psa, tak si vystacime s hraci dekou.Kupovala jsem ji za 1500 pres FB a za stejnou cenu jsem ji i prodala. Myslim, ze neni potreba kupovat novou. Hlavne tim jak je jen o trosku vetsi nez kocarek, tak nezabirala misto a mala v ni super spala lip jak v hnizdecku v normalni postylce.

radecka1
14. dub 2019

@simina9111992 Tak určitě, pokud to využijete a vzhledově je moc pěkná.

simina9111992
autor
15. dub 2019

@balet ta vypada dobre, mrknu na net

balet
15. dub 2019

@simina9111992 vcera jsme ji skladali a velikostne bych ji prirovnala k takovym tem pojizdnym kosikum pro miminko.

jipe
15. dub 2019

my měli cestovní postýlku ZOPA, využívali jsme teda hlavně na cesty, u staršího jsem ji pak měla chvíli v obýváku spíš jako ohrádku. Když jsme byli někde na týden nebo dýl, tak jsem dávala na matraci ještě složenou deku, aby to nebylo tak tvrdé, pokud se ale nebude skládat na cesty, tak se tam dá dokoupit klasická normální matrace. Já teda nepotřebovala žádné vychytávky navíc jako sít proti hmyzu apod.

pavla555
15. dub 2019

@simina9111992 tak já měla CHICCO podobnou (teda ještě mám, ale už prodávám 🙂 ). Za mě byla super. Člověk se pro to miminko nemusí úplně ohýbat. Postýlka se krásně přenese - je lehoučká, rychle se složí a má dobrou matraci. Já ji používala když jsme jeli k rodičům... Dá se tam dát i monitor dechu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru