Poslíčci v polovině těhotenství, máte zkušenost?

siii_siii
17. lis 2013

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda s tím nemáte některá zkušenost. Už 2x se mi stalo, že mě z ničeho nic začalo šíleně, ale fakt šíleně píchat v podbřišku, nemohla jsem ani chodit, ani se otočit v posteli. Když jsem si pak lehla, byla v klidu, přešlo to.

Před měsícem jsem měla také takové to slabé píchání v podbřišku a dostala jsem na něj magnesium. Tohle se s tím ale nedalo srovnat.

Teď jsem v 25.týdnu a někde jsem četla, že to mohou být poslíčči, že je některé holky měly už od poloviny těhu.

Co myslíte? Jsem prvorodička, takže vůbec netuším....

Děkuji všem 🙂

mamkamarketa
17. lis 2013

To bude spis roztahovani delohy poslicci jsou jini. To ti ztvrdne bricho jako kamen na chvilku 😉

86radka86
17. lis 2013

taky jsem byla vyplašená z každýho píchnutí 😀 ale tohle poslíčci nebudou 🙂

odvarkova
18. lis 2013

Sice budu mít třetího drobečka, ale bříško mi tvrdne už od 15tt, to nepříjemné a bolestivé píchání co popisuješ, způsobují děložní vazy, které ti drží dělohu, a jelikož teď děloha dost rychle roste, tak ty vazy se různě napínají a to je to bolestivé píchání, horší je to v případě, pokud máš srůsty třeba po slepáku, mohou být srostlé s těmi vazy a to bolí víc, já to mám na pravé straně, srůsty srostlé s děložním vazem a ta pravá strana mě trápí ještě teď v 26tt, ale magnezium mě pomáhá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru