Poznáte pohlaví z ultrazvuku?

kytka789
18. srp 2017

Ahoj Holky, jsem tu nová a jelikož stále nevíme pohlaví. Chtěla jsem se zeptat, jestli po znáte pohlaví z UZ? Prokládám obrázek a diky za info 🙂
hezký den

kytka789
autor
18. srp 2017

Ahoj Holky, jsem tu nová a jelikož stále nevíme pohlaví. Chtěla jsem se zeptat, jestli po znáte pohlaví z UZ? Prokládám obrázek a diky za info 🙂
hezký den

kytka789
autor
18. srp 2017

prilozila jsem fotku z UZ

alemari
18. srp 2017

Holčička?

hermanecka
18. srp 2017

Snad holcicka?jak kdyby kavove zrno🙂

kytka789
autor
18. srp 2017

To uz mi rikala jedna znama, ze je to jakoby kavove zrno, ale ja ho tam nikde nevidim nebo nevim spis asi co to poradne je 🙂 Vsichni v okoli me tipuji na kluka, pzt jsem pry v obliceji stejna porad..

tsafarikova
18. srp 2017

@kytka789 tim co okolí tipuje se nedá řídit dvakrát mi všichni říkali že je to jasnej kluk a mam dvě holky😂

kytka789
autor
18. srp 2017

no prave 🙂 vsichni me presvedcuji, ze kluk a na UTZ jeste nic nerekli. Male melo zkrizene nozicky do tureckeho sedu. tak snad ve stredu uz budeme vedet na cem jsme 🙂

kytka789
autor
18. srp 2017

jeste pockam na tipy od dalsich 🙂

tsafarikova
18. srp 2017

@kytka789 jinak taky bych řekla že je to holčička ☺

barushe_27
18. srp 2017

Je vy si zhruba zvládnete tipnout můžu taky přiložit jen tak ze zvědavosti, vím že to není 100 % protože všichni taky to bude určitě kluk podívej se jak máš krasnou pleť

kytka789
autor
18. srp 2017

Urcite se přidej 😊

barushe_27
18. srp 2017

Nevím protože jsem napsala na jinou konverzaci kde teda kupodivu taky řešily pohlaví z utz a paní se začala divit jak můžou poznat pohlaví z profilu, přitom tam mely holky ty utz tak všechny, nepochopila jsem

barushe_27
18. srp 2017
kytka789
autor
18. srp 2017

Paní je zvláštní, tu neřeš 😉 Já jsem popremyslela ještě jednou o tvé fotecce a řekla bych ze holcicka. Je to tak? A co bys tipla u mě?

barushe_27
18. srp 2017

Já se v tom právě vůbec nevyznám ani nevím jak to některé holky zvládnou poznat, předtím než jsem otěhotněla chtěla jsem hrozně moc holčičku, ale teď je mi to jedno hlavně ať jsme zdravý, ale všichni to je na stoprocent kluk, čekáš kluka, vždyť se na sebe podívej tak to asi bude ten kluk, ale říkala jsem aby jsme se potom všichni nedivili a nakonec to bude holčička. Pohlaví se dozvím až na 2 screeningu ale je to zdlouhavé jdu 15 září.. už se nemůžu dočkat

barushe_27
18. srp 2017

Ale přijde mi že ta tvoje má takovou holčičí tvářícku

barushe_27
18. srp 2017

A kolikáty týden je na utz

kytka789
autor
18. srp 2017

Tohle je z 15tt plus něco a taky nevím urcite jak to poznat. Ale vím, ze holky hodně píšou, ze podle ty čárky bílý u konecku. 😊 Prý když je rovnoběžná s páteří tak holka .. ?

barushe_27
18. srp 2017

Aha tak uvidíme co se v bříšku skrývá... Ale ještě necelý měsíc čekání

kytka789
autor
19. srp 2017

Hlavně aby pak mimi nesedelo v tureckým sedu jako u mě a aspoň na chvilku roztahlo nozicky 😝

barushe_27
19. srp 2017

Naladuji se čokoládou a snad ho to probudí

bigbig
19. srp 2017

@barushe_27
@kytka789
Holky v tomhle stádiu ještě není kávový zrno, navíc to stejně nejde vidět z profilu. Na tomhle typu fotek se to pozná podle pohlavního hrbolku, ten ale bohužel na vašich fotkách vidět není. Tady je návod jak poznat podle pohlavního hrbolku:

kytka789
autor
20. srp 2017

a v jakem tydnu lze videt pohlavni hrbolek?

bigbig
20. srp 2017

@kytka789 Cca 12-15.týden. Pak už se formujou pohlavní orgány a jde to vidět, ale ne z profilu ale spíš jakoby zespoda mezi nožkama 🙂

kytka789
autor
20. srp 2017

tak moje prvni uz, ktere vidis nahore je z 15 plus asi 3 dny. A ta bila carka je tedy ten pohlavni hrbolek jak pises? 🙄

snezenka123
19. kvě 2018

Holky, kouknete mi taky na foto? co by jste řekli? není to fotka z profilu, ale přímo ukázalo miminko mezinoží..je to z 13+6

mikejla_a
2. pro 2018

@kytka789 tak jak to u tebe dopadlo, co se narodilo? 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru