První trimestr, screening. Bude miminko lépe vidět?

pacickapaci
10. čer 2023

Ahojky maminky tehulky♥️
Měla bych pár otázek ohledně prvního ultrazvuku screeningu u Apolináře jsem 12+3 a nevím zda už bude miminko lépe vidět ..jestli jsou ult fotky v lepším rozlišení... nějake info kolem toho ultrazvuku jsem nedočkavá zajímá mě úplně vse. Některé maminky povídají že jde miminko už opravdu krásně vidět i do obličeje.. některé říkají že na prd jsem těhotná po prvé hrozně se těším
Děkuji za každou odpověď hezký večer všem ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

laxesis
10. čer 2023

@pacickapaci na prvním screeningu je to takový malý ufounek, ultrazvuk je spíš strašidelný, mě to moc hezké nepřišlo🙂 je ale fakt, že orgány i srdíčko jdou hezky vidět, ale furt to není ono...druhý screening je nejlepší, tam už jde vidět úplně všechno, fotky odpovídají tomu, že to je miminko a vypadá to hezky ty ultrazvuky👍ať je vše ok🙂 🍀

lidija1234
10. čer 2023

@pacickapaci já u obou dětí z prvního screeningu odcházela s pláčem 🙈vždy jsem se hrozně těšila a pak vyšlo něco blbě a z radosti byl smutek. Ale obě děti jsoi v pořádku ( nebo aspoň zatím to první ). Takže přeji hezký zážitek a kdyby náhodou cokoliv tak se hned neszresovat a nenechat si to pokazit 🙂

pacickapaci
autor
11. čer 2023

@lidija1234 já se ptala jen na ultrazvuk a fotky zda jde miminko vědět to jste mě moc nepotěšila neptala jsem se na vady miminka ..tak teď s toho spíše mám strach než radost.ale dík za info

pacickapaci
autor
11. čer 2023

@laxesis moc děkuji za odpověď ♥️♥️

laxesis
11. čer 2023

@pacickapaci myslím, že budete dojatí😊 ono i když to ještě nebude úplně ono, tak pokud je to dobré screeningové místo, budou vám popisovat orgány, průtoky krve, mozek, srdíčko ..budou měřit projasnění šíje, stehenní kost, nosní kůstku..budou koukat na měchýř a bříško. Do toho se bude mrně občas malinko vrtět, když nebude spinkat. Takže se těšte=) ten obliček ještě ale nebude úplně ono no... ale na druhém to fakt bude krásné, to už je miminko jak má být, jen mini🥰

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru