Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Rodit v písecké či budějovické porodnici?

aulinat
6. zář 2017

Ráda bych položila dotaz, bydlím přesně na půl a položila jsem si otázku kde rodit. Písek či Č.Budějovice? Zajímá spíše odborná stránka, poporodní péče, vybavenost, přístup apod. (vím že se vždy něco někde najde, ale i tak si tuto otázku chci položit)

petraaa12
20. pro 2017

Za mě určitě Písek, slyšela jsem na něj jen samou chválu. Vybavení, odbornost, poporodní péče...všechno na úrovni. Jsem z Českých Budějovic a uvažuji taky nad Pískem, přestože bydlím hned u nemocnice. :D Hodně si tu stěžují na poporodní péči a vůbec přístup po porodu. Pořád váhám, jestli bych to tu nějak přetrpěla.

kameka
20. pro 2017

Já jako písecká doporučuji Písek 😀 já tam tedy rodila už nějaký pátek zpátky, ale plno mých kamarádek poměrně nedávno, tak můžu případně zprostředkovat nějaké aktuálnější dojmy 🙂 porovnání ale mít nebudou, protože s budějovickou porodnicí zkušenosti nemáme, max. s oddělením pro nedonošence, ale to je něco jiného a vás se to určitě týkat nebude. Pravda ale je, že i když i já i řada kamarádek už bydlí jinde, rodit prostě jezdíme do Písku 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli