Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Špinění ve 21.tt. Mám plašit?

kwk
26. čer 2020

Ahoj holky, mám dotaz 🙏
Včera večer jsme měli s přítelem sex, nebylo to žádné mazleníčko.
Dnes ráno jsem začala špinit a trvá to i teď.
Samozřejmě jsem volala svému gynekologovi, ale bohužel už nebyl v ordinaci.
Jsem momentálně na dovče v Chorvatsku a tak bych byla ráda za zkušenosti těch, kterým se to také stalo po sexu.
Jestli mám plašit a jet zde do nemocnice a nebo mám třeba počkat do zítra.
Pohyby mám stejné.
Děkuji za zkušenosti 🙏

e7
26. čer 2020

@kwk pokud jen špiníš a není to jasná červená krev tak bych byla v klid. Všechno je prokrvené a mohlo se stát, že tam jen praskla nějaká žilka 😊 ovšem kdyby jsi měla bolesti nebo krvácela hodně tak bych určitě lékaře vyhledala.

kwk
autor
26. čer 2020

@e7 moc děkuji.

tasimia
26. čer 2020

@kwk jojo, taky jsem po sexu špinila asi 2 dny ( neměla jsem žádné bolesti, krev jen špinění) a vše v pořádku, není třeba se bát doktorka mi vysvětlovala, že dole je to teď citlivější a více prokrvené.

kwk
autor
26. čer 2020

@tasimia děkuji. Doma bych nebyla tak vyplašená jako tady. Dnes hodím nohy nahoru a budu odpočívat.

tasimia
26. čer 2020

@kwk to chápu. Přesně tak odpočívat a nohy nahoru.

katule1990
26. čer 2020

@kwk Mně se to stalo při sexu v 17tt. A byla to teda přímo čerstvá krev po utření na wc. Když jsem šla do sprchy, tak ze mě trochu kapala. Ale během pár minut to přešlo a pak už to bylo dobrý. Asi taky nějaká žilka. Neřešila jsem to, na kontrole další týden bylo vše ok. Říkala jsem to dr. a prý bychom měli tak 14 dní abstinovat, což se teda nestalo 🤰. Nicméně se snažíme být opatrnější. Pokud se to nezhoršuje a nemáš bolesti, tak bych byla v klidu 🙂 (a to jsem po IVF).

Sem začni psát odpověď...

Odešli