Stahy ve 23. týdnu těhotenství, měly jste?

ludul
25. bře 2015

Holky, měla jste některá stahy ve 23 týdnu těhotenství? Stalo se mi to dnes, asi před půl hodinou při koukání na film - vklidu jsem ležela a najednou stáhnutí celého spodku - dnes jsem 22+4, od rána zvýšený tlak - během dne se vyšplhal na 150/86 - beru od cca 13 týdne Dopegyt - s ním mám tlak kolem 125/75, takže ok. Zkoušela jsem dopoledne volat mudr., ale nedovolala jsem se muu...pak jsem to zaspala - dnes jsem od 4 hod ráno vzhůru bolela mě šíleně hlava ... kontrolu u mudr mám v pondělí....teď jsem doma sama, přítel dorazí ze služební cesty až za 2 hodiny☹

svatkafojta
25. bře 2015

Tohle se mi nikdy nestalo ale když sem začla na začátku těhu krvácet po "tom" a to byla akorát neděle, tak sem věděla, že svému Dr se nedovolám, tak sem volala na gyn. pohotovost do nejbližší nemocnice jestli tam radši nemám zajet na kontrolu...a další den až pak svému Dr ale vše bylo v pohodě...zkus si radši jen taky zavolat, třeba ti řeknou víc než my tady...ale určo vše dobře dopadne.

sannnya
25. bře 2015

podle mě jsou to poslíčci, spraví to magnezium 😉

ludul
autor
25. bře 2015

@svatkafojta od té doby je to ok, pohyby malého cítím stand.....vyčkám, kdyby něco, volám na pohotovost ... mezitím jsem googlila a našla, že od cca 22 se mohou občasně objevovat poslíčci...pokud je to občas a ne moc často a pravidelně, tak je to prý ok...tak uvidíme...jinak nekrvácím, nic mě nebolí, malej má svůj čas - zase se jako každý večer v pupíku mrská 🙂

ludul
autor
25. bře 2015

@sannnya ok, jdu si dát jedno rozpustný magnezko 🙂 máš s poslíčkama také zkušenosti?

sannnya
25. bře 2015

jo jo, proto mi to doktor doporučil užívat, tvrdlo mi i dost bříško a po magnezku se to zlepšilo 😉 kamarádka měla hodně silný poslíčky, byla kvůli tomu na ambulanci a taky dostala magnezium, jen měla vyšší dávky

ludul
autor
25. bře 2015

@sannnya mám tam poslední 4 pytlíčky, v pondělí si u mudr řeknu o další 🙂 děkuju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru