"Svědivá bolest" v podbřišku

andynahe
27. bře 2018

Dobrý den,
ráda bych se vás zeptala na záležitost týkající se mého těhotenství. Jsem právě 15+0, deset dnů po CVS. Komplikace žádné, bez hematomu, vše v pořádku, jako bych zákrok ani neprodělala. Před třemi dny jsem běžela k lékaři na UTZ s tím, že cítím v podbřišku sem tam něco jako "svědivou bolest". Ani to neumím přesně specifikovat, jako byste se chtěly poškrábat na podbřišku a ono to nejde, nemám pro to slovo opravdu. Není to pořád, nárazově. Měla jsem strach, že jde o nějakou kompliakci po CVS, ale doktor řekl, že vše je naprosto ukázkové, bez problémů, miminko zdravé, plodovka normální, placenta normální... Nemáte s tím některá zkušenosti? Omlouvám se za možná nesmyslný dotaz, ale jsem prvorodička a nechci něco zanedbat. Děkuji moc 🙂

priefi
27. bře 2018

@andynahe teoreticky to muze byt rustem telohy, ale treba uz citis pohyby 😉 nektere vnimave maminky je citi hooodne brzy. Pokud Ti dr.rekl, ze vse je ok, tak tomu ver 😊 preji pohodove tehu a bezproblemovy porod 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru