Tak, jaké vidíte pohlaví? 🙂

heviik
25. únor 2016

Myslíme si že to je kluk, ale doktorka nám to neřekla....

zuzkaim
25. únor 2016

Já bych taky řekla kluk 🙂 a proč vám to dr neřekla?

gepe
25. únor 2016

@heviik tak u nas to byl jasnej kluk viz video z 12+5 i dle Dr i na 1.trim screeningu spis priklon ke klukovi 🙂 a dnes je to 2,5r krasna rostanda 😉 😀 uvidite lip spis za nejaky cas 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=A79I7NpBo5k
jjustyna
25. únor 2016

Jestli správně vidím, jste ve 13 tt, kdy nemají děti pohlaví ještě vyvinuté. Mě v Brně v Prenatalu v tomto týdnu řekli, že budu mít holčičku, protože jde vidět mezi nožkami rovná čárka - budoucí klitoris. Klasická pipka vidět ještě nešla. Co by tam měl chlapeček nevím, ale klasického "pinďu" bych ještě nehledala. Holčička skutečně mám, ale soukromí lékaři mají asi tak 150x horší ultrazvuky než v tom prenatalu a proto v tomto týdnu pohlaví neradi hledají.

tverunkat
25. únor 2016

Ja bych rekla ze kluk me ve 13 a 15 rikal ze nemame kulky ze to bude holcicka na 90% no a tu vidim kulky 😉

sixtynka
25. únor 2016

Je ještě brzy.... Jasně, že to vypadá na kluka, ale holčičky mají v prvních měsících v děloze taky jakýsi ,,penis" Hlavně ať je to zdravé miminko, znát pohlaví už je jen bonus 🙂

bajana
26. únor 2016

V tomto stadiu to vidia len odbornici. Pohlavie este nie je vyvinute, je len pohlavny hrbol a podla jeho uhla vidia, co to bude. Myslim ze laik a teda ani my nemame sancu.

dasa85
7. dub 2021

Vidí prosím někdo na fotce pohlaví? Já si tipuji kluka

ema90
7. dub 2021

@dasa85 Ja se teda ve vasi fotce nemuzu ani zorientovat kde co je.

dasa85
9. dub 2021

@ema90 Já se f tom právě také nevyznám, ale myslím si že je to fotka stehení kosti. Ještě mám tuhle fotku.

ema90
9. dub 2021

@dasa85 To je bricho. Ani na jedne z fotek pohlavi videt nejde.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru