Těhotenský podpůrný pás. Zkušenosti? Jak vybrat správnou velikost?

veronika8808
25. srp 2019

Ahoj holky.
Jsem 27tt a už mám pěkne bříško a přidali se mi k tomu bolesti zad a břicho mě strašně pne. Když si ho pridrzuju tak je to lepší 😀 Takže jsem se rozhodla ke koupi pásu.Ale...Nemám stim zadnou zkušenost , tak se chci zeptat,s jakým pásem máte dobré zkušenosti a jak vybrat správnou velikost?

martiniquest
25. srp 2019

Kup si rebozo satek a mas doma univerzalni velikost a navic skvely zavinovaci prostredek po porodu. Koupila jsem na Fleru a nosim ho od 20tt

annanoskova
25. srp 2019

@veronika8808 Taky jsem chtěla koupit pás, ale jelikož ten se dá využít jen v těhotenství, tak jsem se nakonec rozhodla pro šátek, konkrétně minu baby wrap, jsem s ním moc spokojená.

sirka1
25. srp 2019

Koupila jsem podpůrný pás Medela, ve zdravotních potřebách. Byla jsem za něj ráda. Moc mi pomohl. Zrovna ho prodávám.

olga_
25. srp 2019

Taky hlasuju pro rebozo šátek. Mrkni na stránky rodolad.cz.

fyii
25. srp 2019

@veronika8808 ahoj ja nosila podpurny pas uz asi od 24 tt, nejen kvuli brichu, ale i rozestupu jizvy. kupovala jsem nejaky na doporuceni Mudr. znackovy, stal asi 1400. Jakou mas velikost jeste jo mam nevyuzity doma..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru