Tlak pod ohryzkem ve 21tt

nick1234
18. led 2016

nick1234 Dobrý den, mám takový problém, téměř pořád mě v posledním asi týdnu trápí tlak těsně pod ohrizkem, tlačí mě to při polykání, vlastně pořád...myslím že to není pálení žáhy, je to spíše jako by mi něco uvízlo těsně pod krkem, nevím jak to popsat, k doktorovi jdu až za týden, tak bych potřebovala poradit něco do té doby...jsem v 21. týdnu.

cilkat
18. led 2016

Není to prostě zánět mandlí nebo nšco podobného? Těsně pod ohrizkem je dost vysoko... Mě na to obvykle fungoval stopangin (který se prá může i v těhotenství... i když i tak byc ho nebrala "preventivně").

lajla
18. led 2016

Štítná žláza?
...a klidně to může být i od nervu

nick1234
autor
19. led 2016

@lajla No co jsem se dívala na internetu tak mě právě taky napadlo jestli by to nemohlo být od štítné žlázy, mamka má sníženou funkci štítné žlázy, ale u mně se to zatím doteď neprojevilo, ale hormony v těhotenství dělají divy 😠

lajla
19. led 2016

@nick1234 nech si ji vyšetřit myslím že to bude od toho... V tehu se většinou projeví spousta věci...

nick1234
autor
19. led 2016

No v pondělí jdu do poradny tak se zeptám, do té doby asi musím nějak vydržet ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru