Tmavě žlutý výtok v 2. trimestru, potřebuji uklidnit

jarpa111
11. čer 2016

Ahoj, potřebuji trochu uklidnit, jsem hroznej plašen a hysterka :D Celou dobu těhu trpím na výtok, ale hustej bílej, ale tohle se mi ještě nestalo. Včera po utření jsem měla takovej tmavě svítivej žlutej výtok, byl hrozne hustej, ale zatím jednorázový. Dnes už zatím nic. zasílám i fotku, na té dotce to pusobí trochu tmavší než je. jsem fakt hrozná. Moc díky..

jarpa111
autor
11. čer 2016

Zapomněla jsem napsat, jsem 19tt.

lusesita25
11. čer 2016

Me se povetsinou dela po sexu nebo i jenom mazleni. Nic co by tebe nebo miminko ohrozovalo. Pokud te nic nesvedi a nezapacha tak to resit nemusis. Pokud mas obavy tak si bud zajdi na gynekologii a nebo to rekni az pujdes na kontrolu 😉

jarpa111
autor
11. čer 2016

@lusesita25 sex nebyl, ale je pravda, že jsem včera měla dost náročný den a moc si nesedla, ale jak píšeš nesvědí a nezapáchá a ted už zatím nic, tak asi přestanu plašit. Děkuji 🙂

hanpavka
12. čer 2016

@jarpa111 Mivam podobný výtok, bud je bílý nebo nahnedly. Jsem 23 týden a výtok mám denne od začátku těhotenství. Pokud to není vylozene krev, nemusis se bát, jde o hormonální změny a i má kamarádka měla výtok po celou dobu těhotenství 🙂

sukynecka01
12. čer 2016

Mam neco podobneho od zacatku tehu a to jsem 14tt

brambleberry
12. čer 2016

Některé dny to mám taky tak a podle doktorky je to v pořádku pokud nezapáchá a nesvědí mě nic. Doporučila mi, kdyby mi to vadilo, používat výplachy Rosalginem.

jarpa111
autor
12. čer 2016

Děkuji moc 🙂

azalka123
21. črc 2016

ja to měla taky a na pohotovosti řekli že to je normální

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru