Ultrazvuk - je to holčička nebo kluk?

atomovekotatko
25. čer 2018

Holky myslite, ze to je kavove zrnko? Nebo pytlik a pindik se nekde schovava? 🙂

evakaspar
25. čer 2018

Pripadne to jako pindik kavove zrno vypada jinak. Cekam holciku a je to oval prepuleny. Podobne vypadali kluci na utz. Zalezi co vam rekli na genetice. Typuji kluk.

lenkajan
25. čer 2018

Spíš bych tipla chlapečka 😉

atomovekotatko
autor
25. čer 2018

No rekli mi ze pry holka. Ze kdyby to byl kluk, tak ho bude mit fakt hodne malyho a schovanyho.
Ale jednu holku uz doma mam a fotka prace vypadala jinak. 😏

pavca1982
25. čer 2018

Řekla bych, že je to kávové zrno.

michaela_2
25. čer 2018

Já v tom moc nevidím 😀 doma mám fotky holčičky i kluka - ale je fakt, že toho chlapečka od cca 16. týdne už lékaři určí relativně spolehlivě, pokud není vyloženě špatně natočený 🙂

Z kolikátého týdne je ultrazvuk?

atomovekotatko
autor
25. čer 2018

@michaela_2 z 30tt

michaela_2
25. čer 2018

@atomovekotatko tak to už by tam asi bylo vidět všechno, pokud by to byl klučík 🙂 fotka je jedna věc, ale při tom vyšetření vidí doktor miminko z více úhlů

atomovekotatko
autor
25. čer 2018

@michaela_2 to je poprve co se aspon trochu ukazalo a dr si vubec nebyl jistej

michaela_2
25. čer 2018

@atomovekotatko aha 🙂 já měla oba skřítky víceméně jasný od toho 16-17 týdne, ukázkově se ukázali 😀 Tak uvidíte, budete mít překvapení...

kacka1983
25. čer 2018

¨Z této fotky těžko soudit, na první pohled to může být holčička,ale na druhý by se dalo polemizovat, mohou to být i varlátka a to co od nich vede penis, těžko soudit, ale pokud jste ve 30tt tak už to máte za pár. My u prvního nevěděli bylo to 50 na 50 miminko bylo neustále v takové poloze že jeden doktor hádal kluka druhý holku a jiný zas řekl kluk pak můj zase změnil že holka, pak už jsme nepátrali a máme chlapečka, u druhého miminka nebylo pochyb že je to chlapeček 😀 měl nohy roztažené do široka a "anténa" nešla přehlédnout 😀

laura1256
1. črc 2018

ta první fotka je přirození 🙂 kdo uhádne co čekáme 🙂

michaela_2
1. črc 2018

@laura1256 holčička?

laura1256
1. črc 2018

@michaela_2 ano druha holčička doma mám už jednu 😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru