Určení pohlaví v brzkém týdnu těhotenství

monikaaaa24
12. lis 2015

ahoj holky mam uz 3 leteho chlapecka a ted cekame druhé miminko..u prvního mi doktor tvrdil ve 13tt ze to bude kluk a pak v 17tt a ve 20 ze to bude holcicka i mi to napsal do průkazky no a na konec to byl kluk🙂 ted u druhého mi řekl ve 13 tt ze si mysli ze to bude holcicika je je tam krasne kavove zrno no a dneska na zacatku 16 tt mi řekl ze by to mohl byt kluk ...tak ze opet nevim ...myslite si ze by to mohla byt ještě holka ??manzel by si pral holcicku jinka jako ve finále je to jedno hlavne ze to bude zdrave ,ale ja mam proste pocit ze cekame holcicku u malého jsem zase mela pocit ze cekame kluka a bylo to tak..tak jsem zvedava zda se trefil opet spise tim ultrazvukem ve 13 tt nebo ne ...mela jste nektera něco podobného?

dasala
12. lis 2015

Já jsem v 16 tt věděla, že to bude kluk a neměnili mi to...možná nějaký ne příliš dobrý doktor?

bajana
12. lis 2015

ani prenatalny diagnostik by v 13tt nemohol vidiet "krasne kavove zrno" ... pana doktora by som brala s velkou rezervou 😅 skoda, ze si nesla do nejakeho prenatalneho centra s kvalitnym UTZ...tam pohlavie vidia vacsinou jednoznacne od 13tt a nemylia sa

monikaaaa24
autor
13. lis 2015

no pan doktor ma ten sami ultrazvuk jako na veveri :-/ tak ja nevim 😀

kessa
13. lis 2015

@monikaaaa24 Ono to není jen o technice, ale i o rukou a hlavě, která to umí přečíst a vyhodnotit.. Pana doktora bych v určování pohlaví nebrala vážně, pokud určuje takto.

tulikiss
13. lis 2015

@monikaaaa24 to ze pan doktor ma stejny UTZ nic neznamena, on prece jenom nema takovou zkusenost jako prave na Veveri kde denne projdou desitky pacientek. Na veveri mi vzdy rekli pohlavi spravne a pak mi vzdy kolem 16tt moje doktorka riakala ze to dobre nevidi ale ze ona by tipovala a vzdy to bylo to opacne pohlavi nez ve skutecnosti.

margot_ka
13. lis 2015

Me to rekl doktor na 70% ve 13 tydnu a potvrdil ve 20 tydnu. Ale ja jsem byla presvedcena o holcicce od otehotneni 😉
Ted si to nenechame rict a vidim to na kluka,uvidime,jak jsem se trefila 🙂

bajana
13. lis 2015

@monikaaaa24 to tvrdi pán doktor alebo nejaký iný zdroj ?😉

monikaaaa24
autor
14. lis 2015

bajana :ano pan doktor..moc vam dekuju holky uvidime jak to dopadne 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru