• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V 16tt mám stále chuť na sex, je to normální?

3. prosince 2013 
holky nevim zda se tady vubec muze psat, ale ja jsem v 16tt a mam stale chut na sex, je to normalni? takze... nemuze to nejak vadit? moje hormony jsou asi nejake divne :slight_smile:
7. lis 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@havit klíd :slight_smile: pokud vám to mudr. nezakáže tak není důvod se obávat :wink: jen si užívejte
7. lis 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste mam jeden dotaz, pri dosahnuti orgasmu, me strasne ztvrdne bricho a prozivam spise bolest, nez neco jineho... je to taky normalni?
7. lis 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@havit Já nevím proč by na tom mělo být něco divného. Není žádným pravidlem, že by těhotné ženy neměly chuť na sex :wink:
7. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@havit sexu se bát nemusíme, je možná lepší, než když těhu nejsme, to tvrdnutí mě dělalo taky, pomůže magnezium, pravidelně brát až 3x denně, pomáhá to na křeče nohou, které postihují snad každou těhotnou od druhého trimestru. Takže s chutí do toho :slight_smile:
7. lis 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dekuji vam holky :slight_smile: magnzium si kazdopadne koupim :slight_smile:
8. lis 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, že je to normální.Každému vyhovuje něco jiného a pokud ti gynekolog vyloženě nenařídil klidový režim a ty sama máš chuť, tak nevidím důvod se sexu zříkat.
8. lis 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takze mam klidovy rezim :slight_smile: podle doktorky :grinning: aspon si dame pauzu :grinning:
19. lis 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě je to normální :slight_smile: Stejně jako pokles chuti...Já od začátku těhu nesnesla žádný dotek :grinning: V druhém trim.jsem byla zas jak králík,jela jsem v MHD,viděla pěknýho chlapa a raději jsem vystoupila :grinning: :grinning: :grinning: A ve 3.trim už jsem to měla zakázáno :unamused: I když ke konci mi to nevadilo,spát s pupkem bylo těžké,natož se oddávat milostným hrám :grinning:
19. lis 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne vsechny kamaradky tvrdily, ze je v tehotenstvi chut presla. Ja na sobe pozoruju spis opak....takze jste me uklidnily, ze oboji je normalni. Splaseny hormony holt delaji svoje...
3. pro 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek