• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V 17. tt už mě vůbec nebolí břicho. Je to v pořádku?

17. dubna 2009 
Ahoj holky,chtěla sem se zeptat.Sem v 17.týdnu,pohyby ještě nemám ale mám jiný problém.Od středy sem byla nachlazená bez teplot a když sem vstávala z postele tak mě (naposled)píchlo v podbřišku a od té doby nic.Mám hrozný strach jestli je mimi v pořádku.Když sem třeba se v noci otáčela,cítila sem jemný tlak a ted prostě nic,fakt nevín co si o tom mám myslet,projevilo by se nějak na těle kdyby byl konec?třeba krvácení a tak.Zmatený dotaz ale jinak to napsat neumím :frowning2: Nebo když sem vystupovala z auta nebo při rychlém pohybu sem vždy pocítiĺa krátkou bolest a ted fakt nic,mám z toho už 3.den nervy anedokážu myslet na nic jinýho
13. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanna neboj určitě by se to projevilo,buď špiněním,krvácením a nebo by jsi určo měla křeče v břiše.Mě taky občas píchlo v podbřišku,když jsem ještě necítila pohyby.Ale chápu tvůj strach,taky jsem se pořád bála.
13. dub 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andri děkuju za odpoved,ćo bych ted dala za malé píchnutí :frowning2: k dr.jdu až za 14 dní a do té doby asi zblázním,snad to bude všechno v pohodě
13. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě to bude v pohodě,já si myslím,že kdyby bylo něco v nepořádku,tak se to nějak projeví.Budu držet palečky.Ale kdyby jsi byla nadále v nejistotě,tak si zavolej svému doktorovi,ať máš jistotu. :wink:
13. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám taky plnou hlavu (ne)bolení břicha. Mám za sebou zamlklý potrat a teď jsem v 11t, břicho mě ze začátku bolelo hodně, ale doktor nic neříkal...No a teď bolesti nemám, tak jsem pořád ve stresu, jestli je vše OK, když se nic neděje.Ty měsíční pauzy mezi prohlídkami jsou k nepřečkání.... Ať už teda něco bolí nebo ne, člověk aby pořád řešil, co je dobře a co ne. Takže držím palce, hanni!!!!! Ať je všechno dobré....
14. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanna: ničeho se neboj. Kdyby se mimi chtělo pustit, tak by jsi začala krvácet a břicho by tě křečovitě bolelo a to dost. Takže se ničeho neboj. Stres miminku nedělá dobře, může ti po narození špatně spinkat :wink:
15. dub 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj me boli brisko ted kazdy den jakoby jsem to mela dostat nevim co to znamena mate to taky nekdo?
15. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já bolesti bříška snad ani neměla, možná jen sem tam, ale cca ve 22tt jsem se v práci tak přetáhla, že mě z toho 3 dny bolelo nehorázně břicho, doktorka mi dala bez diskuze neschopenku a nasadila magnésko. Nevím, jestli to, že mám klid nebo magnésko, ale vše je v poho. Teď mě občas pobolí jakoby na bocích a v tříslech, ale to je asi tím rostoucím bříškem :slight_smile:
Hani a Magi, určitě, kdyby něco bylo, tak by vás určitě dost bolelo břicho, nebo by bylo krvácení, špinění atd.
Jeudi, nebolí tě to třebas z toho, že rostoucím bříškem se natahují vazy?
15. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
helulicek:to taky to ja znam ty natahovaci vazy je to takovy bodani a tahani ale tohle me boli bricho jako bych mela dostat mesicky :frowning2:
15. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no každá to máme jinak, já na začátku ukecávala dr, at mi půjčí utz dom, at prcka můžu občas zkontrolovat :grinning:. Nicméně píchání je určitě v pořádku, mimís v tom bříšku drobet parazituje a domeček se mu roztahuje. A pokud nic necítíte, tak je člověk asi drobet víc nervozní, ale s největší pravděpodobností se neděje nic, to by se rozjelo špinění nebo by bříško bolelo. Takže pohodové těhu :slight_smile:
15. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Vidim ze nie som so strachom o mimi jedina a ze to nejak tak vela z nas preziva podobne. Ja som tiez zazila zamlkly potrat a teraz som v 18 tyzdni. Ked mi bolo po ranu zle nadavalo som a ked to prestalo, tak som nadavala tiez, lebo sa vo mne vynorili pochybnosti ci je vsetko OK. No a teraz sa neviem dockat kedy ucitim prve pohyby a ono zatial nic. Citim sa podozrivo dobre, tak len dufam, ze fakt bude vsetko v poriadku a ze to jednucho v tehu tak je.
15. dub 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, buď ráda, že máš už těhu bez problémů, pěkně si to užívej. Až tě začne mimi kopat, tak zas budeš nadávat, že pořád sebou mele a když nebude, tak zas budeš chtít, aby kopalo...znám to :wink:
jeudi, tak to už nevím....třeba to tak někdo může mít, lepší je zeptat se doktora, ale věřím, že to je ok a prostě to tak někoho může bolet a někoho ne....víš že každý těhu je jiný :slight_smile:
15. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeudi,ja to mam taky. Boli me bricho ja pri menstruaci cele tehu a bolelo i kdkyz jsem cekala Verunku,takky me picha a i jak by ve vnitr ve vagine a kdyz kychnu nebo zakuckam a nepripravim se na to,tak chytam takove krece,ze se nemuzu ani pohnout par vterin a taky jsem to mela u prvniho tehu a mala uz ma 2,5roku. Ted i obcas spinim a dok.neprisli nato proc,tak patram na netu a ptala jsem se na ty bolesti a vse je v poradku. Moje sestra je stejne tehu jak ja a taky ji boli od zacatku bricho a taky jak pri menstruaci a taky picha.........kazda to vnima jinak.Kamoska co byla tehu ji bricho nebolelo ani jednou :wink:
16. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pozna se mimodelozni tehotenstvi?
ja jsem teprve na uplnem zacatku, v utery jsem mela pozitivni test a hcg 149
jsem po ET a uz 4 noci mam tak desny krece ze myslim ze me to roztrhne :frowning2: mota se mi hlava a zveda zaludek vse najednou
divny je ze ty sileny krece jsou jen v noci pres den jen malo poboliva podbrisek.....
17. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky :slight_smile:

píšu vám,pže řešíte stejný "problém" jako jsem na začátku řešila já :confused: a vím,že máte strach,a že je to nepříjemný :frowning2: já měla od počátku docela velký bolesti na menzes,proto jsem si ani nepřipouštěla,že bych mohla být těhu,ale nakonec to tak bylo a měla jsem strach,jestli nepotratím,tak jsem mazala k dr a ten mi udělal UTZ a všechno bylo ok a říkal mi,že ty bolesti na MS jsou od toho,jak se vám roztahuje děloha a až porodíte a zase se bude zavinovat,tak to taky bude přesně takhle pobolívat,i když některé maminy to nemají vůbec a to píchání v podbřišku je taky k těhu,miminko se vám tam pěkně zabydluje,děloha zvětšuje a už ty tlaky a bolesti prostě budou,takže nebojte a hlavně se nestresujte a pokud máte opravdu pochybnosti,tak radši hupněte za dr,ať má dušička klid :wink:

Hypo:mimoděložní se pozná,že mamina špiní nebo krvácí,má křeče,ale taky to tak být nemusí,je lepší zajít k dr a nechat si udělat UTZ,pokud si myslíš,že by to tak mohlo být a to co nejdřív,ale podle toho,co píšeš,bych to netipovala na mimoděložní a budu ti mooooc držet pěstičky,aby to tak nebylo :wink:

Takže se držte,maminky a hlavně klid,ať pak nemáte uplakánky :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek