V 18tt mi vytéká mlezivo, prsa hrozně bolí, jsou tvrdá

kachnicka223
24. únor 2017

Ahojky,
Jsem v 17+5 tydnu (18tt) a posledni tri dny citim pohyby, jak kdyby na me miminko zevnitř ťukalo - krasny pocit ❤
Nicméně prsa mne bolela od zacatku těhu, ale od vcerejska mi zacalo nejspis vytékat mlezivo a zacala me hrozne bolet prsa az me z toho boli i ruce 😀
Mate nejake zkusennosti, aby prsa tak nebolela a nebyla tak tvrdá 🙂
Dekuji

kristynatita
24. únor 2017

Zkuste teplou vodu... sprchovani

eviknufik
24. únor 2017

Holky trochu jiný dotaz. Malého jsem kojila do 22 měsíců, v září jsem přestala, ale když zmáčknu bradavky, pořád mi vytéká z prsou taková nažloutlá tekutina. Setkali jste se s tím?

medulinek
24. únor 2017

Mela jsem mlezivo jeste 2 roky od skonceni kojeni,zabral az dostinex

eviknufik
24. únor 2017

diky za info, ja musela prave prestat kojit kvuli otehotnění, které se stejně nedaří, ale to je jiná, hormony mám ok

medulinek
24. únor 2017

prolaktin muze otehotneni branit,telo si diky nemu mysli,ze je porad kojici

mmmarkytka
24. únor 2017

@kachnicka223 Mně teda pomohl až porod. Na prsa jsem si nemohla ani sáhnout, při naliti v porodnici teda katastrofa. To po dvou měsících přešlo a už je to b pohodě. Jinak mlezivo v prsu může zůstat, většinou prý v principu kojis rok, rok po ukončení kojení najdeš v prsu mlezivo. Ale rozhodně nedoporučuji cokoli na ukončení laktace, tohle je podle mě přírodní proces a rozhodně to není žádná hrůza. Jakýkoli přípravek na ukončení laktace je fakt driak... A ty vedlejší účinky se vyhnou málokomu. Laktaci (pokud je to možné) je nejlepší ukončit postupně odebíráním mléčných dávek... Šalvěj. Máta. 🙂 Přeju hlavně pohodový porod a co nejmíň starostí s bolestmi. A samozřejmě zdravé miminko ❤

kachnicka223
autor
25. únor 2017

Dekuji ☺
Porod mame az v srpnu, tak jsem necekala, ze to prijde tak brzo, ale je to normalni 😄
Byla jsem uz docela i méně unavena ted, protoze od zacatku tehotenstvi mne provází Neskutecna únava a ted jak se pridaly ty bolesti az v rukou, tak se mi ta únava zas vratila 😄 no, snad si zvyknu ❤️

mmmarkytka
25. únor 2017

@kachnicka223 to je klasika 🙂 V srpnu to přejde 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru