• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V 19. týdnu těhotenství nemám žádný břicho :-)

16. dubna 2014 
tož kdy to půjde vidět :grinning: kamarádka je o týden později a už má břich jak balon,mám špeky tak to bude asi tím že :wink: :wink: :wink:
no moje nervy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
pa petra
15. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je individuální, někdo má břicho hned, někdo ještě před porodem vypadá jako kdyby se přežral :grinning: :grinning: Jinak špekama to není :slight_smile: Já jsem měla před otěhotněním 55kg a těhotenské břicho ( kdy už si mně nepletli s tlustou) jsem měla cca od 12-15 tt
15. dub 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetta to je různý. Já těhotenství oznamovala v práci ve 20tt, protože už to trochu začínalo být vidět :wink: .
Většinou kolem 25-26tt už je to jasný těhotenský břicho.
15. dub 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně asi před týdnem povídá paní na zastávce:"Jéje,vy čekáte miminko,no to je krásný..ale to si ještě počkáte tak čtvrt roku,než si ho pochováte,že?A já na to."no,milá paní,já koncem května rodím :grinning: "
15. dub 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, to je pořád dobré....horší by bylo, kdyby jste těhotné nebyly a ostatní vás zastavovali a ptali se - Tak kdy to bude ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@peetta Buď ráda... moje ségra měla bříško už v 7. týdnu těhotenství. Za to já jsem před porodem vypadala jak kdybych snědla 12 knedlíků. Ona je každá maminka na to svoje bříško pyšná a zvlášť ty prvorodičky by rády, aby už konečně bylo vidět, ale myslím, že není o co stát :slight_smile:. Mě snad každá nenápadné bříško záviděla, byla jsem ještě v šestém měsíci tak foremná, že jsem mohla v klídku přitáhnout v sedě nohy k tělu, po porodu bříško fuč, ve sprchách jsem byla za hvězdu :grinning:, ostatní maminky jen nechápavě kroutily hlavou, jak je to nespravedlivé, že ony před sebou tahají svěšené vaky a já jsem, jak kdybych ani nerodila... jak píšu, buď ráda, ještě se bříška nataháš...ono ti to najednou může naskočit tak, že ani nebudeš vědět, kde se to tam vzalo :grinning:
15. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetta me zacal pupik vylizat az v sestem mesici :slight_smile:
15. dub 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja az koncem sedmého a všichni se vždy dotazovali jestli jsem cerstve tehotna. ja speky nemela, ale mam sirokou panev a jsem vysoka. ani jedno tehu jsem si neuzila, vždycky inkognito, poslední mesic něco vylezlo a slo se rodit.
15. dub 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetta na mně nikdo nic nepoznal ani v 25tt, kdybych to bývala byla nemusela už v práci vyvalit, tak na to snad ani nepřišli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na me taky nebylo nic vidět, když jsem šla už do porodnice na ozvy, tak maminky na me koukaly,co tam delam :grinning:
15. dub 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však ono se objeví, neboj:grinning: A buď ráda, že se s tím nemusíš tahat:slight_smile: Já takhle vypadala na začátku třetího trimestru http://www.modrykonik.cz/blog/ayenkas/album/pozor-na-bojove-plemena--9b2eea/12823245/ Ještě v osmém měsíci to někteří byli schopni přehlídnout, když jsem měla volný svetr:grinning:
15. dub 2014 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě pořádný bříško vylezlo až někdy v 7. měsíci. Užívej si pohodlí, pak tě to dožene :slight_smile:
15. dub 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Při prvním těhu sem měla břicho viditelné asi po 10tt a ve finále 108 přes pupek
Druhé těhu už sem neschovala v 6 tt,tak to byla fuška až do 9 tt,kdy mě Dr.vystavila průkazku utajit...Kynula sem fakt s týdne na týden a ve finále 113 cm
Klidně jukni na můj fotoblok :wink: :grinning:
Ono je fakt pak fuška to mega břicho tahat :sweat_smile:
16. dub 2014 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek