V 19+2 mimi váží 333 g. Není to moc?

pilotkaanetka
24. bře 2009

Ahojky chci se zeptat na vaše přírůstky já jsem 19+2 a mimi váží 333 g není to moc?

misula29
27. črc 2010

my jsme byli včera na 3D utz a mimčo má prej 940g ,jsem v 26 tt a váha prý odpovídá 28tt 🙂 takže očekáváme taky cvalíka🙂

elgereta
27. črc 2010

ve 32+0 tt váha 2,04 kg, velikostně prý odpovídáme tomuto týdnu, tak uvidíme, jak to půjde dál 😉

aktekram
27. črc 2010

Naše odhady váhy
20tt .. 350g
30tt .. 1200g
porodní váha 37+0tt .. 1800g

lidiab
28. črc 2010

Dnesni UTZ - odhad 3200 - 3300 g 😲 A to mam jeste skoro mesic do terminu. Doktorka se ale mohla seknout ze? Ja jsem se narodila 2600 g plne donosena, tak trochu jsem doufala ze prcek bude pod 4kg 😝 A ani bych nerekla ze mam nejak extra velky pupajz, pribrala jsem pouze 6kg.

skajana
29. črc 2010

@lidiab my jsme měli 4 týdny před porodem taky odhad 3200g, břicho jsem taky měla co jiný v 7 měsíci 🙂 a já když sem se narodila tak jsem měla 2800g, ale manžel je prostě velkej chlap, tak jsem nečekala úplně malý dítě...každopádně odhad 2 dny před porodem byl 4470g a nakonec jsme se stejně do 4 kil vešly...ono když je to dítě dlouhý, tak ten utz počítá s tím, že je i tak těžký - což nemusí.....prostě rezerva +/- 0,5kg 😉

lidiab
29. črc 2010

@skajana Ja mam manzela take docela velkeho a i jeho tatinek i deda maji skoro 2 metry, takze maly asi bude dlouhy 🙂 Tech +/-500g je docela narez, to je stejny jak s predpovedi pocasi 😀

kopa
13. srp 2010

Tak my byli v úterý na Utz ve 30tt.
Dle Ms jsme 29+3 a vážíme 1544g což doktorka říkala,že odpovídáme váhově na 31+3 🙂

evajza
16. srp 2010

váha 2420g jsem 34+6 😉

kdaniela
25. srp 2010

ahoj holky,podle čeho vám dělali odhad váhy?nám ho dělali jen jednou,zároveň i odhad podle bříška a pak už vždy jen odhad podle bříška,ale to jen na týdny ne váhu,bylo mi řečeno,že je menší o víc jak týden a tudíž,že nebude pokud nebudu pak přenášet nějak velkej,že váha nejde zjistit,když se nedá pořádně změřit hlavička,tak by mě zajímalo jak moc tomu odhadu věřit?i jsem četla,že podle bříška se to už nedělá,tak by mě zajímalo jak to máte vy,hlavně,když vidim na netu třeba i pravidelné odhady váhy....děkuju všem 🙂

zuzimila
27. srp 2010

Ze včerejší poradny ve 23+3 váhový odhad cca 770g, jsme o něco napřed říkal pan doktor. Ptal se na výšku manžela. No, asi budeme mít větší miminko. Já mám 177 cm, muž 185 🙂 .

kdaniela
27. srp 2010

podle výšky jsem si taky nejdřív myslela,že to dává smysl,že má být údajně malej i mi doktorka řikala,že je to jasný,že jsem taky prcek,tak přes 3 kila mít nebude pokud nebudu přenášet,manža taky není vyloženě vysokej,tak normal,ale zas znám pár,co mají on tak stejně,ona míň a prcek měl 3,70 kg,tak já už to nějak nechápu 😅 , s tím kolik člověk přibral to taky evidentně nesouvisí,tak já nevim,bylo mi sice řečeno něco,ale nějak se mi tomu stejně nechce úplně věřit (ani v rodině hubeňoury nemáme)ač kvůli porodu snadnějšímu bych se třeba nezlobila 🙂 jen mě mrzí,když vidim jak všichni maj váhový odhady a u nás to prý nejde zjistit,tak mi to přijde zvláštní,ač teda tady taky vidim jak hodně se někdy doktoři seknou,tak i proto nevím moc co čekat,ale v těch posledních týdnech jsem čekala,že se odhady právě dělají,tak ještě uvidím v poradně v porodnici,zda tam mi něco ohledně váhy neřeknou,pokud ne,tak to nechápu,že u někoho to jde a u někoho ne 😅

weri1
27. srp 2010

já měla ve 22 týdnu 500 g a ve 31+6 2100 g a malej měl při narození 4270 g

weri1
27. srp 2010

@kdaniela nám měřili myslím hlavičku, stehení kost a ještě něco a podle toho dělají odhad +-500g

weri1
27. srp 2010

a poslední odhad dělali při přijmu k porodu

kdaniela
27. srp 2010

@weri1 děkuju 🙂 no u nás jde prý pořádně změřit už jen bříško a to je pořád víc jak týden pozadu,co by mělo být,tak podle toho je prý menší a bude(ale prý to nesouvisí s datumem porodu)......jenže mě to pořád moc nesedí ač bych se za to ani nezlobila,ale docela ráda bych věděla na čem jsem ač je mi jasný,že se to tam o půl kila může lišit,ale slyšet aspoň nějaký číslo,já mám teda odhad jeden jedinej už z dřív a ten zas mě podle tabulek co jsem našla vycházel normal nebo spíš o něco víc,tak od tý doby fakt nevim co čekat a tak hledám tady v diskuzích nějaký vodítko ač na tom stejně asi nic nevymyslim 😅

weri1
27. srp 2010

@kdaniela já ho nechtěla vědět před tím porodem a ona mi ho stejně řekla. Je to myslím o psychice pak. Když ti řeknou velkou váhu tak se akorát budeš bát jít rodit 🙂

kdaniela
27. srp 2010

@weri1 já se právě bojim opačně,že řeknou malou,tak budu klidnější a budu na sebe pak ještě naštvaná,že to třeba nejde,že jsem posera atd a pak to bude kulička 🙂 plus mě trochu děsí i případně to,kdybych rodila o dost dřív,aby se nemusel dopékat a nemusel být tam ☹ jinak vědět,že má plus mínus tolik,tak jsem za to asi i ráda,to ne že ne i tak to bude fuška,ale mě to prostě úplně krom našich výšek nějak nesedí,tak bych pak nerada zjistila,že se v uvozovkách sekli jen o kilo a víc apod....nebo třeba i pochopim,že je tam brouček víc zabořenej,ale tak to má víc lidí a změřit se pořád něco dá,tak i to mi moc nešlo na rozum,ale já se v tom moc patlám jak se o něj bojim,tak to nechám být a bude to jak bude,stejně nic nevykoumám 🙂 ale děkuju 😉

weri1
27. srp 2010

@kdaniela člověk by si tak neměl všechno brát. Je jasně že se o ty svý miminka bojíme, ale já si pořád říkala, proč zrovna já bych neměla mít zdravý dítě. Neboj vše bude tak jak má být. a ono jde udělat asi u každýho váhovej odhad, ale některým se třeba nechce to dělat, nebo to prostě nedělají. Ale seknout se můžou protože může být třeba jen větší hlavička, nebo může mít dlouho nožku a hned máš vetší váhu

kdaniela
28. srp 2010

@weri1 jo to je fakt,budu taky věřit,že to všecko bude ok a váha holt bude asi velký překvápko 🙂 stejně na tom nic nevymyslim,řešila jsem to trochu i kvůli oblečení,abych neměla zbytečně moc toho malýho co ani neobleče nebo naopak všecko velký,když mi prvně řekli,že bude fakt hodně malej(což je pro každýho taky úplně jiná váha),ale ono to může být úplně jinak,tak to nechám osudu a z doktorů si hlavu dělat nebudu,někdy člověka jen zbytečně vynervujou a je to pak všecko stejně jinak,ale děkuju za podporu 🙂

elgereta
30. srp 2010

v 36+0 odhadovaná váha 3244g, mimi odpovídá 37+5...je mi to nějaký divný, protože ve 32tt jsme odpovídali ještě přesně..takže za 4týdny vyrostla jako ostatní mimi za 6 týdnů...a doktor řikal, že při porodu bude mít víc jak 4kg 😲

evajza
30. srp 2010

@elgereta Já jsem dnes 36+6 a váhový odhad 3120g,prý se dostanu na váhu kolem 3800g a to jsem měla před 14dny odhad 2420g,také se mi zdá,že mimčo nějak rychle povyrostlo,ale prý je to plus mínus 400g 😕

zuzimila
21. říj 2010

Ve 31+3 t.g. máme 2150 g 😀 .

zuzimila
12. lis 2010

Ve 34+0 t.g. 2500g 🙂

bera
1. pro 2010

tak u nás ve 31tt prý přes 2 kg a teď ve 38tt jen 2500g 😒

milmic
1. pro 2010

U nás má miminko v 30.týdnu 1350 gramů.

zuzimila
4. pro 2010

Ve 38. týdnu cca 3300g - 3400g ,měřeno 2x , v pondělí a čtvrtek, dvěma jinými lékaři, na dvou jiných přístrojích a shodují se 😀 .

monushka88
4. pro 2010

Holčička naše na UZ ve 32+5tt vážila 2126g a doktorka byla úplně hotová z toho, že až půjdu rodit, tak nebude mít pod 3kg 😀 Ale váhu, ať vezme čert, nejdůležitější je, aby ti naši pokladi byli zdraví 🙂

free21l
25. led 2011

V 32 tt 1778gramů🙂

mamusa1611
25. led 2011

malá měla v 27+3 980g
31.jdeme zas na UTZ tak jsem zvědavá,kolik má teď..

bellka
26. led 2011

Naše zlatíčko mělo ve 28 + 3 tt celých 1200 g 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru