• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ve 13tt bolesti v podbřišku a na vaječníkách + špinění

6. listopadu 2012 
ahoj holky mam takovy problem jsme podruhe tehotna ale u syna jsem nemela zadne problemy a ted des.jsem ve 13tt a uz tyden mam bolesti v podbrisku ze zacatku sjem mela male bolesti ktere hned ustoupily ale tohle se neda vydrzet.sveho dr mam daleko tak jsme byla tady u nas ve meste ze se rovnou sem nahlasim a sestra mi rekla ze si mam jet kam chodim ze me dr neveme i prez bolesti ze to urcite nic nebude.mam strach ale zase nechci jet aby mi dr rekl ze to nic neni.mel nekdo stehjny problem ze bolesti neustoupily a k tomu spineni a obcas bolest pri curani ne jako na zanet mocaku ale jina dekuji moc
2. lis 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Ahoj, já tě nechci vystrašit, ale být tebou, tak upaluju hned k dr. Pokud to je už týden a špiníš..... Držím moc moc palce
2. lis 2012 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuji dnes jsme znovu rano byla tady u nas ve meste a opet neprijemna ze me proste neveme tak cekam az prijede pritel a jedeme k nasemu dr tak snad me neposle do nemocnice jelikoz nevim kdo by pak hlidal malyho v tydnu kdybych tam byla
2. lis 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje No to snad není možné, že tě nevezmou, když máš potíže. To naše zdravotnictí je fakt strašný. Tak ať ti to dobře dopadne.
2. lis 2012 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Tak přemýšlím, zda si to vůbec může dovolit odmítnout pacientku s bolestmi. Kašli na něho a určitě zajeďte ke svému doktorovi. O malého se neboj, vždy se to nějak vyřeší. Já už mám jen 20 dní do porodu, doma 2 malé raubíře, babičky daleko, ale vím, že se to zvládne. Určitě tam máš kolem kamarádky, které zastanou začátek a pak už to vyřeší přítel :slight_smile:
2. lis 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radana1979 no ja se prave odstehovala k pritelovi a zde tu.nikoho neznam a malej neni jeho tak nemuze snim jakoby marodit tak do pondelka musim vydrzet
2. lis 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje A byla jsi u toho doktora? Přece nebudeš celý víkend s bolestmi :frowning2:
2. lis 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radana1979 jojo a.nebyl tam.kdyby to neslo vydrzet pojedu na pohotovost tam me take vemou ne?a na jake oddeleni kdyztak dekuji
2. lis 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Určitě tě na pohotovosti vezmou. Jestli máš poblíž nemocnici zkusila bych nejspíš rovnou gynekologii, pokud ne, bude muset stačit klasická pohotovost a oni tě případně někam odešlou. Držím pěsti, ať to přejde.
2. lis 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radana1979 Tak jak to s tebou vypadá. Přešly tě ty bolesti?
6. lis 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě to zajímá. doufám, že vše v pořádku...
6. lis 2012 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje Tak jak to s tebou vypadá. Přešly tě ty bolesti?
6. lis 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek