Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ve 14tt stále stejná velikost prsou, je ještě čas?

ronikaaaa
14. pro 2014

Jsem na konci 14tt a mám stále stejnou velikost prsou. Přitom všude čtu že v tomto týdnu už se prsa zvetšují, někomu i dříve. Snad se mi tam mlíčko pro miminko vytvoří i kdyz zadné změny na prsou stále nepozoruji. Co myslíte, je ještě čas? 🙂

palomitacheca
14. pro 2014

@ronikaaaa nemyslim si, ze mnozstvi mleka nejak vyrazne zavisi na velikosti a zvetsovani prsou v tehotenstvi 🙂 ja mam prsa mala, nalily se mi az po porodu, po par tydnech zase vicemene splaskly a stejne jsem syna i dceru kojila 25 mesicu. Doufam, ze to takove bude i tentokrat.

apollonka
14. pro 2014

@ronikaaaa nestresuj se 🙂to neznamená ze nebudeš mít mlicko 🙂 me u zadneho tehu prsa nevyrostly jen byly pevnejsi takový..a nalily se mi az po porodu a to jsem byla jak pojizdna mlekarna malyho sem kojila az do tri 🙂 takže klidek a uzivej si pocitu ze v tobě roste novy život 🙂

camelinka
14. pro 2014

@ronikaaaa Tak sem se těšila, jaký budu mít v těhotenství dudáše a netrpělivě je vyhlížela,...... neobjevily se, až druhý den po porodu a i z původních lentilek pod kobercem sem kojila do 10.měsíce, takže klid, času dost 😉

ronikaaaa
autor
14. pro 2014

Tak to jsem ráda. Děkuji 😉

andelka
14. pro 2014

Prsa se měnit nemusí, nebo nijak výrazně. Je to individuální. Mně se malinko zvětšily, ale fakt minimálně právě koncem prvního trimestru, ale potom už ne. Na kojení to nemá vliv vůbec žádný. Největší změna obvykle bývá pár dní po porodu, když se prsa nalijí mlékem. Ale taky jak u koho. Prostě je to indivindi a žádná možnost neukazuje vůbec na nic, natož na schopnost kojit. Klid.

bonavoxa
14. pro 2014

@ronikaaaa Mě se prsa nijak zvlášt neměnila A to po celé těhotenství i po. Jsem za to ráda! Protože větší balony už bych nechtěla.

giovanna2012
14. pro 2014

Ne. Velikost, ani zvětšení prsou prý na kojení vůbec nezáleží.

ivet1987
14. pro 2014

@ronikaaaa tak radši nečti, tohle fakt neřeš, mám prsa skoro stejné pořád a za 8týdnů rodím 😀 Očekávám že po porodu se nalijí ale žádné extra zvětšení nečekám, doufám a naštěstí 😀

lenicka07
14. pro 2014

@ronikaaaa Kliiíííííd, to je úplně v pohodě. Prsa jsem měla malá, mírně zvětšení až v posledním trimestru, kojení úplně v pohodě, kojím doteď 😉

maki73
14. pro 2014

Já měla u prvního těhu o malinko větší, ale tak, že by to vážně nikdo ani nezpozoroval, max manžel a teď u druhého taky nic a ani po porodu se mi nezvětšily, tedy ani nenalily, ale u mě na to měl velký dopad zdravotní stav, určitě si s tím nedělej hlavu, neznám moc těhulek, kterým by se v těhotenství nějak radikálně zvětšila prsa, už vůbec ne, pokud je máš od přírody spíše menší :D.

pavlapl
15. pro 2014

Mě se zvětšila prsa až po porodu. Buď v klidu velikost prsou nesouvisí s množstvím mlíčka. Moje kamarádka má sotva dvojky prsa a kluka kojila do dvou let.

Sem začni psát odpověď...

Odešli