Ve 27tt cítím pohyby miminka pořád jen tak lehounce

helousek20
14. pro 2016

Ahoj děvčata, chtěla bych se zeptat jak jste to meli v 27TT s pohyby miminka přijde mi, že je cítím pořád jen tak lehounce ikdyž občas kopne víc, ale je to výjimečně..... Jsem trochu při těle může to být i tím, páč bříško mi moc neroste zatim přítel říkal, že je to tim, že jsem nebyla štíhlá a tak trvá než se bříško napne. Navíc jsem zatim přibrala tak tři kila....

jbg
14. pro 2016

Ahoj, já cítila pohyby pořádně taky až mnohem později - do té doby to bylo spíš takové zašimrání, ale všimla jsem si toho, jenom když jsem se pořádně soustředila... Když je mimi menší a nebo má v bříšku ještě dost místa, tak pohyby nemusí být pořádně cítit 🙂

helousek20
autor
14. pro 2016

@jbg jo aha takže je možné, že to teprv pořádně ucítím 🙂 tak to sem ráda, to mi odlehlo... já se už o miminko bála zda je vůbec v pořádku ....😕

petabn
17. pro 2016

buď ráda 🙂 až to přijde, budeš si přát, aby to zase skončilo 😀 takový pěkný kopání do žeber nebo do močáku nic moc, ale to je naštěstí až později, když jsou miminka větší a mají tam méně místa.

Taky jsem se hodně pozorovala, ale neboj, ve 27 tt miminko už ukázalo, že je silné a svůj příchod na svět si vybojuje, uvědom si, kolik už toho zvládlo! Jen mu víc věř 🙂

S přibíráním jsi na tom podle mě skvěle...
http://www.jaknamiminka.cz/pribirani-v-tehotens...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru