Velké bolesti břicha v 19tt, je to růstem dělohy?

karcoolkap1
27. dub 2015

Ahoj,dnes v noci me silene bolelo v podbrisku na prave strane,vubec jsem nemohla lezet na prave strane,ani na zadech,rano jsem ani nemohla vstat,chytla me silena krec,ze jsem se az rozbrecela bolesti. Obcas me pichne i vlevo,ale spis je to vpravo,pri chuzi se nemuzu ani narovnat. Je to porad rustem delohy apod. nebo mam radeji jet k doktorovi? 😲

karcoolkap1
autor
27. dub 2015

Jinak citim,ze mimi je spis vpravo,ze to tam tvrde,tak me napadlo,jestli mi tam na neco nejak blbe tlaci,ale nevim...

viridie
27. dub 2015

Ahoj...Já měla něco podobného okolo 25tt. Nemohla jsem spát bolestí, střílelo to do třísel a do boku-opravdu děs. To ráno jsem stejně měla mít poradnu,tak jsem to nehrotila a jak mne Mudra vynadala,že jsem nešla do nemocnice...Mne ale nic jiného nebylo ,tak jsem to "frajersky" vyhodnotila jako natahování vazů/dělohy a opravdu tomu bylo tak. NICMÉNĚ-zpětně viděno, bych na tu pohotovost šla...Může to být totiž i cokoliv jiného a nemá cenu to podceňovat. Takže radši jeď.....A snad to přejde, držím palce.

anamorma
27. dub 2015

Ja som to tak mala tiez,doktor mi len povedal ze si mam vtedy sadnut a oddychnut s nohami vylozenymi-pomohlo to celkom. Ja mam malinku tiez na pravej strane a citim kazdy jeden pohyb a tiez sa mi tam duje....straaasne malo na lavej strane,prava strana ma vzdy bolela no uz je to ok,asi to pride zas ku koncu,bohvie...ale ked pojdes na kontrolu radsej to spomen,no podla mna sa ti len roztahuje panva na pripravu porodu ;)

viridie
27. dub 2015

@karcoolkap1 to může být...mimina někdy tlačí i na nervové dráhy a tím to tam je celé podrážděné...

monunkaaa
27. dub 2015

Ahojky,asi bych radsi skočila k doktorovi,pokud to tolik bolí.
Znam i případ,kdy mela holcina v tehu zanet slepaku. Ale
tím urcite nechci strašit..

karcoolkap1
autor
27. dub 2015

Tak diky holky, asi si k doktorovi radeji skocim,uvidim,jak mi bude pres den, odpo kdyztak pojedu. Manzel jak me videl, tak myslel, ze v te posteli normalne porodim, tak me ted zene 🙂

mandala
27. dub 2015

Tohle jsem nikdy nezažila, určitě bych jela, aspon si budeš jistá, že je vše O.K. Držím pěsti 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru