Vyšlo vám "potvrzené" pohlaví podle ultrazvuku?

adells
16. dub 2019

Ahooj Holky ☺ Tak jsem se dozvěděla že to bude holčička ☺ ale jsem 16tt. Zmenili to pak nekomu z Vas? Nebo se s holcickou trefili? Rekla mi to vcera gyndařka a 15.5 mam ještě screening tak tam se to snad ještě potvrdí když mám už všude samou růžovou 😂😂😂😂

bayt
5. kvě 2019

Jo a od zacatku jsem tusila, ze to bude chlapecek! 🙂

tyna211
5. kvě 2019

Mě 1 taky hned ve 13tt a teď u druhého mě to právě překvapilo že najednou ve 20tt pindika nevidí ale třeba byl jen špatně natočený

claire90
5. kvě 2019

U prvni dcerky nam v 16tt rekli, ze to bude holcicka, pak uz se moc neukazala, ale nezmenila se. No druhe melo byt taky holka, od 12tt kdy si doktorka tipla to pak vzdycky potvrzovala az na ni ve 30tt najednou vykoukl pinda. Takze z Kamilky mame temer ctyrleteho Kubika 😂

kac9
5. kvě 2019

Tak já se k vám přidám 😁 syna mi dr řekla až v 19.tt, do té doby se nechtěl ukázat 🙈😁 a teď mi dr na screeningu ve 14.tt řekl na 95% holčičku, moje dr v 18.tt řekla, že teda jako asi jooo, asi holka 😂 no 13.5. máme druhý screening, tak jsem zvědavá, snad se z holčičky nevyklube chlapeček 🙏 asi bych to obrečela, těším se na růžovou 😂🙈

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru