2 dny mě trápí silné a ostré píchání v podbřišku, někdy nalevo, někdy napravo

anirij332
13. led 2020

Ahoj holky, 2 dny mě trápí silné a ostré píchání v podbřišku, někdy nalevo, někdy napravo... Někdy bolest vystřelí až tam dolů.. píchá mě to i když jsem naprosto v klidu, musím neustále chodit na záchod a mám břicho dole... Včera jsem si dala teplou vanu (horkou ne, nejsem šílenec) a bolest nezmizela.. plus je mi dneska špatně a bolí mě hlava, těžko se mi dýchá a mám návaly horka... Před týdnem na kontrole jsem měla čípek 35mm a včera silný vodnatý výtok, musela jsem 3x měnit intimku... Vím, že tu nikdo není doktor, ale třeba to někdo má a je to naprosto normální, nevím jestli plašit nebo co🤷 .. za každou radu budu vděčná

mimco
13. led 2020

@anirij332 ja normálka nejsem plašan, spíš flegmatik, ale v tomhle případě bych už byla na pohotovosti....

gruyerre
13. led 2020

@anirij332 normální to asi moc není, jed na pohotovost. Držím palce.

sudylichozrout
13. led 2020

To zas nejak blbne Kun/admini? To uz je druha diskuze, u ktere nesedi nazev a tema.
Cetla jsem tuhle diskuzi uz v podvecer a nazev odpovidal...

anirij332
autor
14. led 2020

@sudylichozrout taky se teď dívám, to měnění názvů je fakt šílený, kort když tam dá někdo tohle...

@mimco
@gruyerre volala jsem a sestřička na telefonu říkala, že pokud netvrdne břicho a cítím pohyby, jde o roztahování dělohy, jak je malý hlavou dolů, tak se teď roztahují místa, které doteď ne... Že kdyby mi začalo tvrdnout břicho tak okamžitě přijet 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru