• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

3 týdny do porodu a deprese jako hrom

25. července 2014 
Když to tak čtu, tak se mi ulevuje jenom tím, že nejsem sama. Mám dva týdny před termínem a jsem úplně vyřízená. Doma mám 13-ti měsíčního kluka, kterej začíná pomalu chodit, je hrozně akční a nechce být doma. Bydlíme za českými hranicemi, tudíž jsem tu sama, kamarádka žádná a ještě na vesnici. Nikdy jsem neměla deprese,ale teď je to šílený. Každou chvíli doufám,že už porodím. Manžel mě neskutečně štve a jsem vzteklá furie a mít u sebe rozvodový papíry,tak je v tom zápalu podepíši. Štve mě skoro denně a říkám si jakej je lenoch a sobec a jak by to ti chlapi potřebovali zažít,aby věděli co to všechno obnáší. Už mám jen bolesti, ale musím zatnout zuby a překonat to. Nejvíc je mi líto toho mýho prdíka malýho a říkám si,jak je hrozný že se už kvůli němu nedokážu ovládnout. Pak od všech poslouchám kecy ať už porodím jak se všichni těší,že jsem protivná a zpomínám a blabla, to už bych vraždila. Snad to bude po porodu lepší, tím se utěšuji. Takže eluska87 myslím,že rozhodně nejsi sama a nemusíš z toho mít výčitky.
25. črc 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek