33+4 čípek nízko

zuzan88
28. srp 2018

Ahoj maminky a těhulky, dnes jsme se dozvěděli, že mám cituji pana doktora... Čípek níž, než je zdrávo, 14 dní klidový režim... Měli ste to některá taky tak, co přesně to znamená?

klea81
28. srp 2018

V klidu, 34 tt už není nic hrozného, já se začala otevírat ve 29 tt a klidový režim pomohl

zuzan88
autor
28. srp 2018

@klea81 to jako že mám ležet? 🤔

klea81
28. srp 2018

No vyloženě třeba ležet ne, ale nechodit na dlouhé vycházky, nebo nedělat to při čem tvrdne břicho. Prostě odpočívat.

veronikakn
29. srp 2018

Já mám to samé... zjistili mi to ve 31+ a od té doby beru Utrogestan, 14 dní jsem ležela a už dobrý... sice je pořád čípek níž, ale už se nezkracuje 🙂 takže do 36 tt budu na utrogestanu a pak se uvidí.

maagda
29. srp 2018

Ja od 20 tydne cipek kratky od 26tt cipek 9mm a otevrena na 3cm. V 30tt me pustili z nemocnice dnes koncim 32tt doufam ze jeste 4 tydny vydrzim. Ipravdu se tim moc nestresovat.

zuzan88
autor
29. srp 2018

Nestresuju se, dva týdny není taková hrůza. Spíš sem si nebyla jistá, jestli musím převážně ležet nebo co to vlastně obnáší... Já totiž dlouho ležet nevydržím - za chvíli mě bolí záda, kostrč, když lehnu na bok tak zas kyčel 😀😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru