34.tt a dlouhé bolesti. Co myslíte?

zikisek
21. dub 2020

Ahoj holky,mám už 4.den poslíčky,ale zhoršují se a prodlužují.V sobotu odpo asi 30min bolesti,v neděli už bolesti trvaly přes hodinu a byly intenzivnější.Začalo mi být špatně,musela jsem na záchod,husí kůži uplně,bolesti břicha a zad.Pak večer kolem osmé.Pak půlnoc z neděle na pondělí zas asi 30minut.Ráno kolem osmé drobné a do 9 se to rozjelo a trvaly asi do skoro 11 hodin dopoledne.Odpo jsem jen ležela a navečer něco drobného.Dneska ráno taky drobné,odpoledne už to bylo zase kolem druhé cítit a teď už mám dvě hodiny zas děsný bolesti a tlak na spodek.Byla jsem ve sprše a nepomohla.Volala jsem včera na gyndu a ten řekl,že dokud nemam bolesti po 15minutách,tak je to dobré,ale nedokážu si představit,že při téhle frekvenci a bolesti mam vydržet ještě 6 týdnů.Co myslíte?

terka80
21. dub 2020

@zikisek takhle sem to mela ja 4 dny a 5 den mi praskla voda a rodila sem 34+4

zikisek
autor
21. dub 2020

@terka80 nooo,toho se obavam..a jak jste to zvladli?

pekuka1989
21. dub 2020

Ahoj...Taky se pridavam...pravda me,uz praskla voda 33+4 myslim a odtekala stale...na chvili zabrala kapacka a leky, ale po vydazeni se to do druheho dne rozbehlo...rodila jsem 34+1...maly mel krasnou vahu 2550g, chvilku jsme byli na intermediarnim oddeleni...mel zloutenku a dohrivali ho...a.byl.jen slaby sat...takze jsem odsavala a krmila pres prst...jak rikal pan doktor v terminu porodu to kulisci vetsinou dozenou...v pul roce byste nepoznala,ze mame nedonosenatko🙂))
Zkuste co nejvic odpočívat, kontrola u dr by asi taky nebyla na skodu...ale dokud neodteka voda, porad je to super...svagrove prdla uz 28...a zvladli to taky

zizulka2008
21. dub 2020

@zikisek asi by nebyla na skodu kontrola v porodce 🤔🤔🤔 svagrova takto taky porodila 34+4...byli sice nejakou dobu v nemocnici,maly mel jen 1700g ale zvladli to...myslela si ze ma jen silne poslicky nekolik dni a ono se zhouplo v kontrakce,zastaveni bohuzel nepomohlo ale na mrnouskovi to clovek ani nepozna,jak rychle to dohnal 😊

zikisek
autor
21. dub 2020

@pekuka1989 no partnerovo bratr je asi o dva mesice a je to hodne znat.je castecne hluchy a dle meho ma urcite i nejakou PAS a me to desi uplne.Zatim je voda je kde ma a na kontrolu jdu ve ctvrtek,tak snad do te doby budeme jeste 2v1.A praskla jako ze praskla nebo ti postupne odtekala?bojim se,ze nepoznam,ze postupne castecne odteka.Od zacatku tehu jedu na intimkach tak nevim zda to poznam.

zikisek
autor
21. dub 2020

@zizulka2008 do porodnice mam jit ve ctvrtek,tak to zkusim vydrzet jeste ten jeden den.dekuji👍

terka80
22. dub 2020

@zikisek mala se narodila cisarskym rezem mela 2 kila a byla 14 dni v inkubatoru proc do ted nechapu byla zdrava a i sama dychala

zikisek
autor
22. dub 2020

@terka80 tak doufam,ze vse dobre dopadlo.Koukam,ze je z ni krasna velka slecna.

terka80
22. dub 2020

@zikisek ano vse dobre dopadlo 🙂 Uz je ji pres 9 let

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru