37.tt mírné špinění. Stalo se Vám?

jitkas35
28. únor 2020

ahoj, chtěla jsem zeptat zda se některé toto taky stalo, byla jsem teď večer na záchodě na malé a když jsem se otírala, tak jsem zjistila trochu krve na papíru. V poradně jsem byla ve čtvrtek tam vše v pořádku ani jsem nebyla otevřená pouze zkrácený čípek. Pohyby cítím. Dnes jsem nesla trochu těžší nákup. Tak nevím jestli to je tou námahou nebo jestli se třeba začínám otvírat. Samozřejmě pokud by se to neměnilo tak pojedu na pohotovost do nemocnice.

petrak15
28. únor 2020

Pohotovost. Jestli nechces jet, tak aspon zavolej. Me takhle zacinal porod, ale to jsem k tomu mela silne bolesti v podbrisku.

krista25
29. únor 2020

@jitkas35 ahoj mě takhle odchazela hlenova zatka, kdyz jsem sla na malou vzdy na papíru trocha krve.

krupka3
29. únor 2020

Pokud je to jen na zachode a jen malicko, spis bych to videla na to otevirani nebo zatku. Pokud by se z toho stalo vytvale spineni, nebo to sililo, pak bych vyhledala lekare.

jitkas35
autor
29. únor 2020

@petrak15 volala jsem si do nemocnice a prý je to už v tomhle týdnu normální a že to může být způsobeno i tím vyšetřením v poradně, takže pokud se to nebude nějak zhoršovat tak to zatím nemám řešit, zatím to vypadá, že to už přestává 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru