37tt a neskutečná únava - je to normální?

sim007
28. bře 2015

Ahojte.Jsem cca 37tt a skoro nemuzu fungovat....porad se mi zaviraji oci a nejradsi bych jen lezela.....kdyz ale lehnu, tak nespim....jsem proste jen unavena.
Je to normalni nebo mi treba chybi nejaky vitamin?

smallinka
28. bře 2015

dá se to pochopit v tvém pokročilém těhu + jarní únava ...... jinak vitamíny jsem v těhu brala a na únavu zabíralo! byla jsem nemožná jen na začátku pak to bylo lepší 😉

zabzulka
28. bře 2015

@sim007 co železo? nemáš ho málo? nedostatek způsobuje mimo jiné únavu..dr. mi zjistil lehkou anémii (jako téměř všem těhotným 🙂 a beru Aktiferin, únavu cítím přiměřenou našemu stavu 🙂 ale ne tak hroznou jak popisuješ

mysonek
28. bře 2015

@sim007 a v noci spíš? V takto pokročilém těhotenství bývá někdy nespavost, tak třeba je to nedostatkem spánku. Já třeba chodila několikrát za noc na WC a pořád jsem se budila, večer jsem nemohla usnout, byla jsem nevyspalá. Anemie to také může být. Ale myslím, že pomůže hlavně porodit. Už to máš za chvíli.

smallinka
28. bře 2015

@zabzulka jj taky mě napadá to železo, také jsem měla málo ke konci dost málo ikdyž jsem brala železo....po porodu to ještě hodně kleslo. ale to by se zjistilo z krve v tom 32. týdnu nějak....krevní obraz se dělá...

adypro
28. bře 2015

To jsem měla přesně v tomto období taky (ale byl podzim), pomohlo mi železo (ale kvalitní od Finclubu, né to co předepisují dr.). Byla jsem úplně jako mátoha, jen bych spala, úplně jsem byla vycuclá, problém vstát s postele po ránu. Ale z velké části je to prostě tím stavem, ve kterém jsi, je to prostě náročný závěr. Čerpej síly, co to jde.

rmajcherova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru