Bodavá bolest v podbřišku na konci 34tt, co s tím?

thesun
18. zář 2015

ahoj holky, ráda bych se zeptala zda jste některá měla.... od rána mi není moc dobře, ..... mám bodavou bolest v podbřišku - je to jak kdyby mi tam někdo fakt píchal kudlou ☹ Malá se chruje, ale trochu jinak než obvykle a přijde mi, že je strašně nacpaná dole..... špatně se mi chodí, mám pocit jak kdyby ze mě měla vypadnout.... co s tím... je to normoš? v úterý jdu do poradny, nerada bych se hnala kvůli banalitě do nemocnice.....

karlajasmine
18. zář 2015

@thesun Ahoj, asi vim co mysis, takova bolest jako kdyz te pichne ''tam dole'' vevnitr, uplne dole, jak kdyby te nekdo pichl nozem..? Ja myslim ze jsem o tom neco cetla a ze je to normalni. Ja to teda nemam porad ale tak od 32tt jednou za cas.. pomaha mi na to hodne pit, menit polohy, zajit si do bazenu.. ale zase ti nechci tvrdit, ze je to 100% normalni, protoze to samozrejme nevim 🙂 Ale snad te trochu uklidni ze to asi mivam taky. asi bych ti poradila zkusit jit ven na kratkou prochazku, hodne pit a kdyz to za dalsi 3 hodky neodezni tak si pro jistotu zavolej do nemocnice nebo se tam zastav?

thesun
autor
18. zář 2015

@karlajasmine jj to je ono, nachozeno uz mam dneska 4km. Navic se mi dneska fakt chodi blbe :( tak snad to povoli....

janapavlik
18. zář 2015

@thesun já to měla úplně stejně, taky kolem 34tt a od té doby jsem měla pořád pocit, že malá ze mě každou chvíli vypadne, hlavně při chůzi to bylo strašně nepříjemné 😖 Odpočívejte, dejte nožky nahory a ono to snad přejde. Uklidním vás, dcerku jsem donosila skoro do termínu, narodila se v 38tt 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru