Bolest horní části břicha v 31. týdnu těhotenství

Ahoj holky, asi před týdnem mě začalo pravidelně bolet břicho v oblasti pupku, spíš horní část břicha. Není to úplně často, ale párkrát, cca 2x-3x během dne to cítím. Je to zejména, když mám hluboký posed, tzn. když se břicho při sezení jakoby vtáhne dovnitř, zmáčkne k sobě. Trvá to malou chvilku, je to spíš taková palčivá bolest, tlak a víc než že to bolí je to dost nepříjemné. Nejsem zvyklá panikařit teda, pohyby cítím až až, psala jsem samozřejmě nejdřív doktorovi, ale momentálně se mnou nekomunikuje, příští týden jdu na kontrolu, ale říkala jsem si, že se zkusím poptat, jestli některá z vás toto taky zažívala. Vím, že se vše uvnitř roztahuje a připravuje, ale docela mě mate, že je to tak nahoře, že to není třeba v podbřišku. Říkám si, jestli je to tím, že jsem teď měla 2 měsíce volno a pořád někde běhala a teď se na týden vrátila do práce, kde jen sedím a tělo na to není zvyklé nebo placentou na přední stěně nebo tím, že mimčo tlačí na orgány....moc děkuju za radu🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru