Bolest pod jizvou po slepáku při chůzi

hanka2008
8. dub 2019

Zdravím. Hledala jsem v předchozích diskuzích zkušenosti k tomuhle tématu, ale marně. Máte prosím některá zkušenost s píchavou bolestí (podobná je např. při běhání, když to člověk přežene s rychlostí 🙂, pod jizvou po slepáku? Jsem v 35 týdnu a objevilo se to dnes poprvé. Když sedím, nebo přecházím krátké vzdálenosti doma, tak je to ok. Když mám dojít do obchodu (150m), tak už to začne. Pak to zase po chvíli sezení odezní. Budu moc vděčná za sdílení. Díky.🙂

lastovenka
8. dub 2019

Já mam taky vyoperovaný slepák. Je to už dávno a špatně se mi to hojilo, takže jizva velká a někdy mě tam teda řeže pořádne. Já ale myslím, že to je normální. Bud na to zevnitř tlačí mimousek nebo je to tim, jak se bříško prostě vytahuje....... Není to píchání jako při běhu, ale někdy to bolí fest.

hubertka
12. kvě 2019

@lastovenka taky mám velkou jizvu, špatně se hojila.. Navíc jsem byla v 21.tt.. No a teď jsoh synovi 4roky a mám dalšího syna, 9m, a jizva prostě bolí i teď. Co se dá dělat. V budoucnu půjdu na reoperaci.

@hanka2008 a jizva mě bolela téměř celé druhé těhotenství, lékaři mě více hlídali a víc se ptali, to je pravda. Držím pěsti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru