Bolest zad pár dní před porodem, co vám pomohlo?

kukokuko
29. kvě 2017

Zdravím,
ve středu mám termín porodu a od soboty mě už dost berou záda. Bolí mě v kříži tak, že se mi hůř chodí, protože to bolí při každém kroku. No asi jsem už neměla v sobotu chodit na pěší 15 km výlet🙂 Co vám pomáhalo takhle těsně před porodem? Se bojím, aby se to při porodu nerozjelo ještě víc...
Předem díky a pěkný den..

sherry28
29. kvě 2017

Já měla taky takový bolesti u prvního týden před porodem. Bylo mi řečeno, že jsou to poslíčci a že mi na to nic nepomůže, snad jen teplá sprcha. Ani to moc nezabralo a za týden sem rodila, měla jsem při porodu, křížovémi bolesti do zad. Někdo hold má ty klasické břišní a někdo je má do zad. Já už zažila oboje dvoje. Přeji ti, aby si nepřenášela a rodila co nejdřív, jedině to ti pomůže 😉

kukokuko
autor
29. kvě 2017

@sherry28
Díky. Takže po porodu jsi měla záda zase OK? Rodila jsi v termínu? Já jsem si říkala, že nějaký ten den přenášení by mi asi nevadil, ale za těchto okolností spíše už ano..

sherry28
29. kvě 2017

@kukokuko já prvního přenášela 5 dní, ale s těmi zády to bylo fakt už utrpení, druhého jsem přenášela 6 dní (to sem se cítila, ale úplně v pohodě) a třetí byl o měsíc dřív, teď čekáme v říjnu čtvrté, tak jsem zvědavá jaký průběh bude tentokrát 🙂

sherry28
29. kvě 2017

@kukokuko jinak po porodu mě záda okamžitě přestaly bolet, oni to nebyly ani ta záda jako celý kříž se zády, celá ta spodní část 😉

mamal34
18. zář 2019

@kukokuko taky jsem to měla u dcery a Dr mi tehdy řekl že je to náznak porodních křížových bolestí... Měla jsem pak opravdu křížové i do břicha... Odměna stála za to 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru