Bolesti 36.tt. Je to normální? Zajít do nemocnice?

helleen1212
7. kvě 2021

Ahoj, dobrý den🙋‍♀️
Nevím jak to popsat.. před chvílí se mi stalo to, že jsem ležela a najednou prudká strašná bolet do podbřišku a vystřelovalo mi to do nohou a po chvilce i do zad a nemohla jsem se hnout a připadalo mi, že i miminko.. strašně jsem se o ní bála a já jsem myslela že omdlím.. strašná bolest, rozdýchala jsem to a asi po minutě a půl to přestalo.. teď mám po cca 10 minutách lehčí asi zřejmě poslíčky😂 ( ty mám už 3.den🥴)
Jen chci poradit, jestli s tím nemá někdo zkušenosti? Nebylo to proste normální.. jako mívám.. napadlo mě, jestli mi malá nezkřípla nějaký nerv🤔 nebo je to normální? Ja už ani vlastně nevím, jsem z toho už blázen 🤦🏻‍♀️😂😂 a jestli mám zajít do nemocnice ?
Děkuji za každou odpověď 😇

alilali
7. kvě 2021

@helleen1212 Zajeď do nemocnice pro jistotu. Třeba už se to blíží 😛

ema90
7. kvě 2021

@helleen1212 Mne jedno z dvojcat nejakej nerv skriplo a na pul dne mi ochrnula noha. Takze mozny je vsechno.
Jestli mate pochybnosti, tak klidne jedte 🙂.
Ja bych tam musela byt furt, co vse me neustale boli 😀

supermatka
8. kvě 2021

Být tebou jedu do nemocnice. Lepší 100x zbytečně než jednou pozdě. Mě to tak taky říkali když jsem měla cca 4t do porodu. Natočí ti monitor atd. Nevíš čím to může být. U druhého syna si mě v 37tt nechali v nemocnici, málo plodové vody a Matysekovi se už v bříšku nelíbilo. Následoval vyvolaný porod. Vše dopadlo dobře ❤️. U tebe taky vše dobře dopadne jen tam raději prosím jed

helleen1212
autor
9. kvě 2021

Všem děkuji 🥰 lékaře jsem navštívila a jsou to jen hodně bolestivé poslíčky 🙄🤐

supermatka
9. kvě 2021

@helleen1212 au au, tak přeji aby pak už byl rovnou porod za ty 4tydny ❤️.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru